I kosmetika umí udělat dobrý skutek! A ne jeden!

Loni na sklonku roku k nám na doporučení patronky naší organizace Lucie Křížkové přišla nabídka uspořádat vánoční prodej kosmetiky ZIAJA pro Dobrý skutek (více o akci zde).

 

Od Vánoc je to časově dál než k letošním Vánocům, přesto mi dovolte informovat o průběhu a využití výtěžku akce. 

Lucie Křížková se na pár hodin stala “prodavačkou” přírodně laděné kosmetiky ZIAJA (edukační informace J: pišme ZIAJA čtěme ŽÁJA). Výrobky nesoucí tuto značku i mne osobně překvapily svou šíří výběru, kvalitou i příznivými cenami. Ti, kteří přišli nakoupit, se mohli osobně potkat a seznámit s Lucií, udělat dárkem  radost sobě nebo někomu z blízkých a ještě udělat radost jednomu z klientů organizace Dobrý skutek. Kdy se tolik dobrých věcí povede “jedním tahem”?!

Kruh radosti se dnes uzavřel. Finanční dar ve výši 21.371Kč,  našel svého příjemce! Zdeňka Kotyzová (24)  je tak o něco blíže svému snu, blíže svému cíli uzdravit se.

Velmi děkujeme za ten nápad, za jeho realizaci i dobrá srdce všech zúčastněných: děkuji majitelům firmy Ziaja za souhlas s promoakcí, za doporučení děkuji distributoru kosmetiky ZIAJA pro ČR panu Adamu Rubinovi, za realizaci patří dík PR manažerce Tereze Vítkové, za aktivní prodej v plzeňském obchodě v Bezručově ulici 34 Lucii Křížkové a všem, kteří přišli nakoupit.

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr: pokud se vše povede, můžete se letos před Vánoci zase těšit! Dáme včas vědět jak “jedním tahem” udělat spoustu radosti a dobrých skutků!

Barbora Hrubá, předsedkyně organizace Dobrý skutek

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky
Tvorba webových stránek - Neternity.cz