40 000 Kč

Účel sbírky: nájezdová rampa

Karel Tichý

Karlos se narodil v září roku 1993 a už v chodítku kopal do balonu, když si ostatní kluci hráli s autíčky. Nyní, po těžké autonehodě, potřebuje naši stálou péči.

Fotbal začal hrát ve 4 letech v Oseku. S mladší přípravkou skončili hned druhý rok v Krajském kole přípravek na 2. místě. S Oseckou školou se zúčastnil fotbalového turnaje McDonalds cup a celý ho vyhráli, byli přijati u starosty a chodili po Oseku s pohárem. V 9 letech přestoupil do FK Teplice i do školy na Stínadla, kde hrál až do 19 let. Za školu ještě jednou sehráli turnaj starších žáků McDonalds cup, kde postoupili z okresních kol až do finále na Strahově, kde také všechno vyhráli. Ve finále porazili Olomouc a stali se Mistry republiky. Když hrál za mladší dorost tak si ještě jednou se školou zahrál celorepublikový turnaj Coca Cola Cup. A zase postupovali dál a dál až do finále, kde nakonec prohráli na penalty. Karlos byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Na konci staršího dorostu přestoupil do Litvínova, kde hrál za dorost i za dospělé. Byl nadšený, že si za víkend zahrál i dva zápasy. S Livínovem vyhráli Severočeský pohár. Všechno jsou už jen vzpomínky...

Karlos se vyučil elektrikářem a poté nastoupil u firmy Pento servis. Datum 28. 3. 2013, malinké zaváhání, těžká autonehoda při první služební cestě a všechno je jinak. Čtyři měsíce Kája bojoval o život a teď bojuje o to, aby se vrátil do normálního života. Momentálně je syn po poranění mozku zcela odkázán a naši péči.

Abychom dokázali absolvovat všechny návštěvy lékařů, ale i co nejvíce podpořili duševní rozvoj syna, potřebujeme úpravu automobilu pro přepravu dospělého hendikepovaného. Nájezdová rampa Flexi stojí 216 000 Kč. Sociální odbor Úřadu práce uhradí většinu, přesto nám k jejímu pořízení 40 000 Kč chybí.

Chtěl bych tímto poprosit o finanční pomoc pro našeho syna.