Podpořit Dobrý skutek můžete také zasláním dárcovské SMS

Každý, kdo má chuť podpořit menší částkou náš charitativní projekt, již nemusí složitě vypisovat složenky nebo zadávat bankovní příkazy. Pro zaslání menších příspěvků stačí poslat DMS - dárcovskou SMS.

 

 Jednorázová DMS
 Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS DOBRYSKUTEK na telefonní číslo 87 777.
 Cena DMS je 30 Kč.
 DMS Roční podpora
 Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí
 odeslat SMS ve tvaru DMS ROK DOBRYSKUTEK na číslo 87 777 a každý měsíc
 Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

 

Služba DMS Roční podpora funguje na stejném principu jako standardní dárcovská SMS. Rozšiřuje současné možnosti dárcům, kteří využívají DMS a chtějí pravidelně přispívat menšími finančními částkami neziskové organizaci podle svého výběru.

Počet podporovaných projektů DMS Roční podpora jedním dárcem není nikterak omezen. Každý projekt může dárce formou DMS Roční podpora podpořit pouze jednou.

K pravidelným platbám v rámci DMS Roční podpora dochází vždy jednou za 30 dní ode dne odeslání dárcovské SMS.  V případě, že DMS byla odeslána 31. / 29.2., je platba odečtena následující měsíc 30. (31.) / 28.2.

O této pravidelné platbě je dárce informován potvrzující SMS.

V případě, že platba DMS Roční podpora nemůže být v kalendářním měsíci z jakýchkoliv důvodů odečtena, k opakování platby v daném měsíci již nedochází.

logo-dms150.jpgSlužbu DMS Roční podpora můžete zrušit zasláním SMS zprávy. Deaktivace služby je možná pouze ze stejného telefonního čísla, ze kterého byla původně objednána. SMS pošlete ve tvaru DMS STOP DOBRYSKUTEK nebo DMS STOP ALL pro zrušení všech dlouhodobě podporovaných DMS projektů najednou. A to na telefonní číslo 87 777. Zrušení této služby je zdarma.

V případě zrušení telefonního čísla, ze kterého byla služba DMS Roční podpora objednána, se služba deaktivuje automaticky.

Více informací najdete na http://www.darcovskasms.cz/

 Získané finanční prostředky budou rozděleny na aktuální zveřejněné případy
 v našem projektu. Dobrý skutek o.s. beze zbytku ctí princip přerozdělování všech
 100% finančních darů potřebným.

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky
Tvorba webových stránek - Neternity.cz