Poděkování: Mobilní hospic Strom života

Vážení,
chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaše rozhodnutí podpořit projekt Mobilního hospice Strom života finančním darem, za který byly pořízeny zdravotní přístroje, díky kterým zde můžeme být pro všechny nemocné a vyčerpané lidi bez naděje na vyléčení, kterým se život chýlí k nezadržitelnému konci.

Jsme tu pro jejich přání konec života strávit v domácím prostředL mezi věcmi, které je životem provázely a mezi svými blízkými, kteří jim rozumějí.
Svým darem dáváte najevo, že Vám záleží na osudech lidí, jejichž čas je krátký a kteří pomoc potřebují právě ted'.

Děkujeme, že jste se připojili k našim dárcům, Že podporujete smysluplný projekt, podporujete téma, které se dotýká každého z nás, ačkoliv mnozí před ním zavírajíoči.
Vaše podpora nám otevírá možnost poskytovat specializovanou sociálně - zdravotní pomoc našim pacientům, přináší jim úlevu, plné ošetřování bolesti a můžeme být nápomocni jejich rodinám a blízkým v době umírání a dále i po smrti pacienta.

Děkujeme Vám, za všechny naše pacienty, kterých bylo od května 2015 již více než 450, za všechny jejich blízké a za celý náš multidisciplinární tým Mobilního hospice Strom života.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vás přivítáme u nás, rádi Vás vyslyšíme, sdělíme Vám více o našich projektech a využitídarovaných prostředků.

S úctou a vyjádřením díků
za celý tým Mobilního hospice Strom života
Dobrý den Dobrému skutku! Chci vám mnohokrát poděkovat za podporu, kterou jste nám darováním zdravotních pomůcek věnovali. Moc si toho vážíme a věřím, že nadále budeme spolupracovat a těším se i na případné osobní setkání.

Učinili jste neskonalou radost nejen nám, zdravotnímu personálu, ale také pacientům, o které v posledních dnech života pečujeme Tyto zdravotní pomůcky jim neskonale pomohou.

Mějte krásné dny a těším se na shledání.

S přáním pěkného dne

Petra Micková
fundraiser

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky
Tvorba webových stránek - Neternity.cz