Dobročinný tenis ve Zdicích

V sobotu 16.9. se na zdických kurtech uskutečnil 1.ročník akce, jejíž význam nebyl pouze sportovní, ale i charitativní.

Rosol Tennis Academy zorganizovala ve spolupráci s organizací Dobrý skutek tenisový turnaj ve čtyřhrách rekreačních hráčů. Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů přispěvatelů a celkově bylo vybráno 16 800,-Kč.  

Výtěžek z turnaje byl věnován sedmileté Dorotce Obadalové na její rehabilitační pobyt  Piešťanech.

Součástí sobotního sportovního dne byl i oficiální turnaj Českého tenisového svazu pro věkovou kategorii minitenis, tzn.pro děti ve věkové kategorii 6-7 let. Ten umocnil pozitivní atmosféru v tenisovém areálu. Zúčastnilo se ho více než 25 dětía byl krásnou podporou pro turnaje dospělých.

RTA ve spolupráci s Tenisovým oddílem Zdice zajistila organizaci turnaje a přípravu areálu. Organizace Dobrý skutek přidala promo celé akce, včetně její propagace mezi své pravidelné dárce. Tomáš Svoboda, jemuž patří největší dík, se postaral o nápad i praktickou spolupráci obou společností a zajistil finální podobu celé dobročinné události.

A už teď se těšíme na příští rok, kdy plánujeme opakování akce v ještě větším formátu. Rádi bychom do projektu přizvali i město Zdice, které již letos prostřednictvím pana starosty Bc. Antonína Sklenáře celou akci sledovalo a pozitivně hodnotilo. Vzhledem ke skutečnosti, že v akademii i prakticky podporujeme trénink dětí s handicapem, máme k tomuto druhu podpory velmi blízko. 

Děkuji vedení tenisového oddílu za pomoc s organizací dobročinného projektu a organizaci Dobrý skutek za spolupráci.

Za Rosol Tennis Academy Jiří Rosol

A my se k díkům připojujeme! Děkujeme Rosol Tennis Academy, Tomáši Svobodovi a všem darujícím hráčům. Bez vás by dobrých skutků v sobotu 16.9.2017 nebylo :o).

Za Dobrý skutek děkuje Bára Hrubá

.

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz