Nestává se často a nám se stalo poprvé!

Když se zeptáte, zejména starších lidí, co si myslí o dnešní společnosti, většinou se příliš pozitivního hodnocení nedočkáte. Údajně jsme lakomí, nezodpovědní, sobečtí a kdo ví, jací ještě!

Já osobně mám na společnost po 13 letech práce v charitě úplně jiný názor. Možná ne všichni, ale mnozí z nás jsou nezištně dobrosrdeční, ohleduplní, štědří. Důkazem toho je i pan Martin Vretenár z firmy Expodom ze Slovenska, od něhož nám přišel tento mail:

Dobrý deň, sme firma, ktorá sa zaoberá dovozom a  predajom rýchlorozkladacích stanov: www.expodum.cz

Rozhodli sme sa, že podporíme niekoľko vybraných organizácií darovaním rýchlorozkladacieho párty stanu.

Predpokladáme, že by sa Vám takýto stan mohol zísť, preto sme Vás zaradili do nášho užšieho výberu. Rýchlorozkladací altán Vám darujeme bezplatne…….

To, že si nás společnost Expodom našla, a že Dobrý skutek “prošel” do jejich užšího výběru, a nakonec byl i obdarován červeným rozkládacím stanem, je pro náš dobrovolný tým tou největší odměnou. Potvrzením, že si to, co děláme a jak to děláme, zaslouží uznání a odměnu – třeba ve formě zahradního stanu :-)!

Společenská odpovědnost už není “popelkou” a firma Expodom je toho důkazem!

Děkujeme velice za to, že jste nás kontaktovali, nabídli a darovali! Děkujeme za dobrý skutek, který, jak vy ostatní dárci vidíte, může mít mnoho podob! 

Za tým Dobrého skutku

Bára Hrubá   

    

party stan-expodum.png

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz