Svatba jako řemen a dobrý skutek k tomu!

Už je to sice nějaký pátek, ale Kristýnka a Martin jsou ještě stále NOVOmanželé a navíc na poděkování není nikdy pozdě.

18. 8. 2018! Magické datum, kdy si své rozhodné ANO řekli Kristýna Čtrnáctová a Martin Hrubý. Mají to tak celý život, a tak ani při přípravách své svatby nemysleli jen na sebe. Vznikl nápad, že své svatební finanční dary předají dál někomu, kdo měl v životě menší štěstí. Z našich klientů si vybrali Editku Žižkovou, jejíž maminka nás požádala o úhradu doplatku speciálního rehabilitačního pobytu v Klimkovicích. Vybíralo se do kasičky a dražil se nevěstin ozdobný podvazek. Ženich se v dražbě ukázal jako správný gentleman – podvazek nakonec “zůstal doma”.

A co Kristýnku s Martinem k jejich rozhodnutí darovat vedlo? Tady máte jejich odpověď v podání rodinného mluvčího:

“Motiv vzešel z našeho přání nedostávat peníze a dary jako novomanželé, protože, jak jsme uvedli už v pozvánce i ve svatebním oznámení, máme všechno, co potřebujeme - tedy hlavně jeden druhého a naše děti. Navíc jsme všichni zdraví a to je ten největší dar!

Na druhou stranu jsme tušili, že někteří hosté budou chtít "něco" věnovat, tak se nabízel váš projekt Dobrý skutek. Nechali jsme si poradit komu a na co, no a teď jsou všichni spokojeni. Vy jste mohli adresně pomoci Editce Žižkové za přispění nás a našich hostů, z čehož máme dobrý pocit zase my :-)

Po vložení vybraných darů jsem na webových stránkách zkontroloval, že stále chybí asi 11 000,- Kč, tak jsem vám je poslal za celou naši rodinu, aby byl výsledek konečný a Editka mohla vyrazit do Klimkovic.

Mějte se všichni pěkně a klidně náš nápad kopírujte, jestli chystáte svatbu! Radost je z takové pomoci mnohonásobná!”
Martin Hrubý 


Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz