2.Tenis pro Dobrý skutek

V sobotu 15. 9. 2018 se na zdických kurtech uskutečnil již 2.ročník akce, jejíž význam nebyl pouze sportovní, ale hlavně charitativní. 

Rosol Tennis Academy (RTA) zorganizovala ve spolupráci se zavedenou a známou organizací Dobrý skutek tenisový turnaj ve čtyřhrách rekreačních hráčů.

Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů přispěvatelů a celkově bylo vybráno 25 600 Kč.  Výtěžek z turnaje byl věnován dvouletému Mikuláši Rakovi na neurorehabilitační program na Klinice Axon.

Součástí sobotního sportovního dne byl i oficiální turnaj Českého tenisového svazu pro věkovou kategorii minitenis, tzn.pro děti ve věkové kategorii 6 - 7 let. Ten měl umocnit pozitivní atmosféru v tenisovém areálu. Protože se zúčastnilo více než 20 dětí, turnaj maličkých tenistů byl krásnou podporou pro dospělé hráče a díky velmi vysoké herní úrovni i důstojným doplňkem turnaje dospělých. Protože jsme chtěli celou akci oproti minulému roku ještě něčím zatraktivnit, přizvali jsme partnerskou firmu BABOLAT, která dodala profesionální zařízení na měření rychlosti podání a také firmu Tennis team, jenž zajistila v areálu stánek s kvalitním tenisovým vybavením výše uvedené firmy Babolat.

RTA ve spolupráci s Tenisovým oddílem Lokomotiva Zdice zajistila organizaci turnaje a přípravu areálu. Organizace Dobrý skutek přidala promo celé akce, včetně její propagace mezi své pravidelné dárce. Tomáš Svoboda, jemuž patří největší dík, se postaral o nápad i praktickou spolupráci obou společností a zajistil finální podobu celé dobročinné události.

A už teď se těšíme na příští rok, kdy plánujeme opakování akce v ještě větším formátu. Rádi bychom opět do projektu přizvali i město Zdice, které již letos prostřednictvím pana starosty
Bc. Antonína Sklenáře celou akci sledovalo a pozitivně hodnotilo. Vzhledem ke skutečnosti, že
v akademii i prakticky podporujeme trénink dětí s handicapem, máme k tomuto druhu podpory velmi blízko. 

Děkuji vedení tenisového oddílu za pomoc s organizací dobročinného projektu a organizaci Dobrý skutek za spolupráci.

Za Rosol Tennis Academy z.s. Jiří Rosol

"A my se k díkům připojujeme! Děkujeme Rosol Tennis Academy, Tomáši Svobodovi a všem darujícím hráčům. Bez vás by dobrých skutků v sobotu 15.9.2018 nebylo :o)"

Za Dobrý skutek děkuje Bára Hrubá

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz