7. konference zemského ředitelství Pavla Horáka, OVB
  • Akce
  • /
  • 18.04.2023

7. konference zemského ředitelství Pavla Horáka, OVB

V sobotu 25. března 2023 proběhla 7. konference zemského ředitelství Pavla Horáka. Díky dlouhé tradici účastníci již počítají s tím, že v rámci konference dojde na dobré skutky pro Dobrý skutek :)


Na dar pro Dobrý skutek se peníze vybírají příspěvkem do tomboly, dále mohou účastníci přispět jakoukoliv částkou dle svého uvážení a to pak přispívají nejen spolupracovníci, ale také zástupci partnerských společností či hosté akce.


Letos dárci ředitelství Pavla Horáka pomohli rekordní částkou 158.000 Kč třem dětem: Lukáškovi Jeníčkovi na intenzivní rehabilitace v Centru Hájek, Filípkovi Vampolovi na neurosenzorickou terapii Snoezelen a Martínkovi Machovi na úhradu speciální ortézy od rakouské firmy Pohlig.


Díky letošnímu daru se celková částka, kterou našim žadatelům od roku 2009 pomohlo zemské ředitelství Pavla Horáka, vyšplhala na neuvěřitelných 1 284 567 Kč.


Děkujeme zemskému řediteli Pavlu Horákovi za jeho dlouhodobou podporu Dobrého skutku a za to, že navíc každý rok umožní konat dobré skutky i svým kolegům a partnerům!


Poděkování od paní Machové:


Dobrý den, 
velice vám děkujeme za krásnou zprávu. Zrovna v ten den jsme byli ve Vídni a vyzvedli si novou ortézu. 
Chtěli bychom vám a zároveň i dárci poděkovat. Vaší práce si nesmírně vážíme!
Přejeme pěkný den,
Machovi.


Poděkování od paní Jeníčkové:


Vážená p. Morgenšternová,
to je tak skvělá zpráva! Moc Dobrému skutku a dárci děkujeme ❤ Lukášek ve svém současném stavu potřebuje hodně rehabilitovat a díky tomuto daru mu to bude umožněno ❤ 
Děkujeme, moc to pro nás znamená! 
Renata a Lukášek Jeníčkovi


Poděkování od paní Vampolové:


Dobrý den,
to je krásná zpráva, ještě o to víc v dnešní den Filipových narozenin. Máme velkou radost, moc děkujeme za dobrý skutek Dobrému skutku i dárci!
Přejeme také krásné a dobré dny,
Vampolovi ❤️