Charitativní dětský bleší trh v OC Europark

V sobotu 6. října od 14 hodin se konal v OC Europark Charitativní dětský bleší trh, na kterém mohly děti svými hračkami, s nimiž už si nehrají, udělat radost jiným a zároveň si prověřit své obchodní schopnosti bez ovlivňování rodičů.

Částka 54 000 Kč, kterou děti získaly při svém obchodování, byla Europarkem věnována desetileté Denisce Jancurové, která trpí epilepsií. 

Deniska využije darovanou částku na léčebné pobyty v Lázních Tarani, kde jí dokázali během půl roku pomoci zbavit se epileptických záchvatů, na které konvenční antiepileptická léčba nezabírala.

Již od 27. září se v Europarku také konala výstava obrázků, které malovaly děti s diagnózou epilepsie pro své rodiče, nazvanou "Líbí se ti, mami?". Tuto výstavu organizuje a vyhlašuje organizace Epistop k Národnímu dni epilepsie (30. 9.). Výstava vyvrcholila v sobotu 6. října při tradičním Dětském charitativním bleším trhu oceněním nejlepších obrázků. O epilepsii zde promluvila MUDr. Jana Zárubová, předsedkyně výboru organizace Epistop.

Dobrý skutek děkuje OC Europark za pozvání a hlavně za podporu všech dětí s hendikepem! Akce byla skvěle zorganizovaná, malí prodejci i nakupující si jí užili a krásný výsledek potěšil nejen Denisku a její rodinu, ale všechny zúčastněné.

Deniska na závěr dostala ještě od dětí tak velkou hromadu různých dárků, her a plyšáků, že se s nimi skoro nevešla do auta! :-) Děkujeme všem!

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz