Dětský „bleší trh“ v Europarku s názvem Děti pro Kubíka

V sobotu 16. listopadu 2019 se v Praze v OC Europark uskutečnil tradiční, charitativní dětský „bleší trh“ s názvem Děti pro Kubíka.

Na něm mohly pomoci všechny děti malému Jakubovi Komrzímu, který trpí těžkými vývojovými vadami. Děti přišly k prodeji nabídnout své hračky, hry a knížky, s nimiž si už nehrají. Prodejem hraček si děti mohly prověřit své obchodní schopnosti bez ovlivňování rodičů. A hlavně – uvědomit si, že jsou třeba i jejich vrstevníci, kteří pomoc opravdu potřebují.

Celá akce byla pojata jako příjemné a zábavné odpoledne. Děti prodávaly s velkým nasazením a kasičky u jednotlivých stolků se rychle plnily. Kubík se s rodiči přijel mezi děti také podívat a i on neodolal a odvážel si (kromě dárků od dětí) i nové autíčko :-)

I když děti prodávaly své hračky za takové ceny, aby si je ze svého kapesného mohly pořídit další děti, získaly díky svému obchodování (a darům kolemjdoucích) ohromující částku 22 137 Kč. Europark poté věnoval Jakubovi stejnou částku. Vylosovaní prodejci dostali navíc od Europarku dárek – voucher na narozeninovou oslavu pro sebe a své kamarády.

Celková částka 44 274 Kč byla věnována Kubíkovi prostřednictvím Dobrého skutku na úhradu rehabilitačního programu na klinice Axon, který Jakub absolvuje příští rok v březnu.  

Dobrý skutek děkuje OC Europark za pozvání na tuto krásnou akci a hlavně za podporu hendikepovaných dětí nejen z řad našich žadatelů.

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz