Dobrý skutek pro krále ZEKA dopadl nad očekávání ...

Máme tu pro Vás výsledek akce Dobrý skutek pro krále Zeka. Je to za nás oba a náš super makro mega tým!!!

Vybralo se neskutečných 91.363 Kč + ještě 5500 Kč dorazí dodatečně za později prodané obrazy od Davida Pilipa + jak jsme už říkali na akci, volal v den akce z Dánska David Volf, že posílá na transparentní účet na léčbu pro Zeka 500 EUR.

Jsme v šoku! A zároveň máme strašnou radost! Akce se zúčastnilo něco málo přes 300 lidí, úžasnejch lidí, kteří věří v Dobrý skutek.  My vám všem moc děkujeme, zejména pak těm, co se podíleli na organizaci a pomohli nám s realizací.

Velké díky patří sponzorům akce: RK Group - realitní kancelář (Petr Fišera), Hobby bar Cheb – Michal Staněk, Dr. Věra Svobodová - zubní lékařka v Chebu, Behaka, s.r.o. – dveře, podlahy, Milena Lejsková - Backflip Cheb, Nápoje Vineta - Petr Staněk, Míša Tran.

S realizací akce nám pomohli: Dobrý skutek, z.s., Kulturní centrum Svoboda, David Pilip, Jan Maidack, Honza Kubeš, Jiří Švamberk, Lucie Adamová, Hana Dubská, Petr Zvěřina, Jaroslav Vandas, Crunchot Puntanela, Vincent Fikar, Inkoust Tatoo (Kateřina Matějková, Berta Zachrlová), Yayu Němcová Lopatio, Ondřej Němec, DMG, Funky Terrorist, Mc Mímo, Ludmila Koldová, Lukáš Leskovjan, Pavel Barták. Holkám, co byly na vstupu, patří též mega díkec, protože to tam celý odkroutily – Tereza Vrbatová, Štěpánka Gallinová.

Snad jsme na nikoho nezapomněli. Takže ještě jednou díky a “Špatných je dost, tak buď dobrý!"

Lubomíra Svobodová & Michal Šiška

Akce: DOBRÝ SKUTEK PRO KRÁLE ZEKA ANEB VLÁĎŮV PŘÍBĚH VE ZKRATCE

Vláďovi praskla cévka v mozku a měl vážné krvácení. 8. 5. 2017, kdy se mu to stalo, byl odvezen na JIP neurologického oddělení do Nemocnice Na Homolce. Byla mu diagnostikována přirozená vada. Jeho stav byl v počátku velmi vážný, lékaři mu nedávali moc velkou šanci na přežití. Ale protože je Vláďa velký bojovník, začal se jeho stav postupně zlepšovat.

Několik týdnů strávil v Nemocnici Na Homolce. Po zlepšení jeho stavu byl následně na 14 dní převezen dočasně do Říčanské nemocnice na rehabilitační oddělení. Poté byl od 19. 7. 2017 na rehabilitaci v Kladrubech, kde podstoupil několika měsíční léčbu.

Po ukončení léčby v Kladrubech ale bude potřebovat další několika měsíční léčbu, která už nebude hrazena z jeho zdravotního pojištění, ale z vlastních zdrojů. A právě v této situaci jsme se rozhodli, že mu s kamarády pomůžeme a budeme mu pravidelně přispívat. Protože jsme chtěli, aby bylo vše oficiální a nedošlo k nějakým nesrovnalostem ve finančních darech, domluvili jsme se, že požádáme oficiální charitativní organizaci Dobrý skutek o součinnost a pomoc a ještě navíc uspořádáme benefiční akci.

Všichni účinkující vystupovali bez nároku na honorář!

Z dobrovolného vstupného a díky zapojení partnerů i účinkujících se nakonec vybrala tato krásná částka. 

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ PŘIŠLI A PODPOŘILI DOBROU VĚC!

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz