FASHION FOR LIFE tradičně zase o něco výše!

Před 7 lety napadlo tři holky, že by si mohly mezi sebou vzájemně prodat oblečení a dát výtěžek někomu, kdo ho potřebuje. Každý rok proběhla akce, kterou nazvaly Fashion for Life aneb “bazárek” pro Dobrý skutek, každý rok o trochu větší a s lepším výsledkem.

Udělaly jsme nějaké chyby, proběhly nějaké hádky, ale vždy odcházela spokojená děvčata s taškami oblečení a zároveň skvělým pocitem, že společně s námi byly součástí dobré věci. Prozatím poslední akce, která se konala 26. 6. 2021 v liberecké kanceláři Matěje Kubrta, na které se vybralo neuvěřitelných 66 062 Kč, nás sice vyčerpala, ale následné ohlasy kamarádek zase vlily krev do žil a daly sílu akci v budoucnu zopakovat.

Už to nezvládáme ve třech, náš realizační tým se trochu rozrostl a každý v něm má svoji roli. Na této akci se podíleli Kateřina Hykelová, Aneta Kubrtová, Maríja Pjanková, Romana Šauerová, Žofie Hušková, Drahomira Hykelová, Lenka Říhová a Jakub Záleský. Moc děkujeme Matějovi Kubrtovi a všem jeho lidem za propůjčení kanceláří. A vám všem, které skvěle nakupujete, především pak Dominice Dlabolové, Vlaďce Vyhnisové, Tereze Trnkové, Lucii Chmelíkové, Petře Sedláčkové, Renátě Maidlové, Monice Novotné, Lucii Močárkové a dalším...

Díky vám všem jsme mohly přispět:
Adámkovi na neurorehabilitaci ve výši 45 400 Kč, Barunce na el. pohon se vešlo už jen 283 Kč. Zbytek částky ve výši 20 379 Kč věnujeme na Sbírku pro Moravu, kterou Broker Consulting, a.s. a Dobrý skutek z.s. vyhlásili.

Oblečení, které se neprodá, hned putuje maminkám v nouzi a dětičkám v dětském domově. Jsme opravdu moc vděčné, že nás každý rok podporujete, že si to užíváte a pomáháte, protože to není samozřejmostí.

Zkrátka z jednoho malého nápadu vzniklo spousty splněných DOBRÝCH SKUTKŮ.
Děkujeme!

 

 

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz