Golf pro Dobrý skutek 2017 opět skóruje

Vážení příznivci a účastníci Golfu pro Dobrý skutek!

26.5. proběhl na Karlštejně tradiční golfový turnaj, jehož výtěžek bude v plné výši rozdělen potřebným.

Sjelo se nás okolo 140 - hráčů golfu, hostů, přátel, organizátorů i sponzorů – společně připravených pomoci klientům, z nichž nás někteří poctili svou osobní návštěvou.

A největší ohlas vás dárců byl právě na toto setkání.

Moudré rčení: “Jeden obraz je více než tisíc slov!” dokázalo svou pravdivost.

Ocenili jste rodinu Papáčkových s dcerou Monikou, paní Koláčnou se synem Václavem

a mladší dcerou Kateřinou i pana Čapka s přítelkyní a malou dcerkou Kristýnkou za odvahu přijet a pozdravit nás. Měli jsme díky nim možnost uvědomit si cennost úkonů, které denně provádíme a považujeme za samozřejmost. Dali nám pocítit svoji nezlomnou vůli prát se se svým osudem. a korunovali tak puncem pravosti a důležitosti všechny dobré skutky, které jsme dosud společně vykonali.

Pro nás aktivní členy Dobrého skutku je velkou odměnou vaše slovní zpětná vazba. Ceníme si času, který s námi i po hře strávíte. Dáváte nám svou přítomností najevo, že je vám s námi dobře, že je pro vás Dobrý skutek důležitý..., že i v tom běžném uspěchaném životě stojí za to zastavit se a uvědomit si cenu vlastního zdraví, možnosti pracovat a tedy i možnosti pomoci těm, kteří měli menší štěstí.

Ceníme si i vaší věrnosti, protože kdo nás poznal jaksi zblízka, kdo nahlédl pod pokličku naší organizace, ten s námi zůstává a dává vědět ostatním, že zná jednu opravdu bezpečnou charitu, co rozdělí všechny dary, které vybere. Děkujeme za to, že vaše příklady táhnou a že nám fandíte!

No a pokud se vám na Karlštejně v pátek líbilo, těšíme se za rok ve stejnou dobu, na stejném místě, na Golfu pro Dobrý skutek, 25.května 2018! 

Za Dobrý skutek Bára Hrubá

Výsledky zde.

Fotky:

  • Petr Adámek zde.
  • Michal Popelka zde.

P.S. Odeslání tohoto poděkování se nezdrželo náhodou. Obdrželi jsme fotografie, které si můžete prohlédnout v odkazech výše, ale hlavně k dnešnímu dni známe i celkový výtěžek letošního golfového klání!

Mezi klienty DS bude rozděleno celých

913 171 Kč = další rekord!

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz