Hosté skupiny KKCG pomáhali paní Dědové

Skupina KKCG se vždy při pořádání svých akcí snaží přesvědčit hosty, že by měli myslet na své okolí, upozorňuje je na fakt, že zdaleka ne všichni mají v životě shodné podmínky a snaží se je zapojit do pomoci potřebným. Dlouhodobě proto spolupracuje s Dobrým skutkem a umožňuje tak svým hostům i zaměstnancům aktivně se podílet na dobré věci. Již tradičně je tedy Dobrý skutek přítomen na všech golfových turnajích skupiny a výjimkou nebyl ani letošní Film Festival Golf Trophy, který se uskutečnil v úterý 2. července 2013 na hřišti golfového resortu Karlovy Vary. Tento turnaj byl pořádán skupinou KKCG u příležitosti jejího partnerství Mezinárodního filmového turnaje již potřetí.

Protože pořadatelé své hosty dobře znají, odvážili se velkého kroku a vybrali příběh paní  Marty Dědové. Nemoc její život ovlivnila ve všech směrech, přesto se maminka tří dětí nechce se situací smířit bez boje. Na Dobrý skutek se tedy obrátila s prosbou o pomoc při financování nákupu rehabilitačního stroje, který by jí opět pomohl rozhýbat končetiny a výrazným způsobem tak zkvalitnit život.

Rehabilitační přístroj Thera-Live pro dolní končetiny s přídavným motorem pro horní končetiny je velice drahá zdravotní pomůcka, na níž žádná ze zdravotních pojišťoven nepřispívá. Pořizovací hodnota 105.000 však byla velkou výzvou pro hráče a hosty golfového turnaje skupiny KKCG. Protože se paní Dědová aktivně obrátila i na další organizace, v den konání turnaje již měla přislíbenu z jiných zdrojů částku 40.000 Kč. K dosažení vytouženého cíle tak stačilo 65.000 Kč. Golfoví hosté mile překvapili a pro paní Dědovou nashromáždili částku 76.050 Kč!

Vybraný finanční obnos tak pomůže nejen Martě Dědové, ale umožňuje podpořit dalšího žadatele z řad klientů Dobrého skutku, konkrétně Natálku Macháčkovou .

Všem dárcům moc děkujeme...

.... a děkuje i sama Marta Dědová:

Vážení, dovolte mi, abych mnohokrát poděkovala všem členům Dobrého skutku, organizátorům, moderátorovi a samozřejmě všem sponzorům za tak úžasnou částku, kterou jste mi přispěli na zakoupení motomedu.

Se srdečným pozdravem a přáním krásných dnů

Marta DědováNečekaný dárek pro Dobrý skutek
 
Jedním z hostů golfového turnaje KKCG Film Festival Golf Trophy byl i známý fotbalový šampion Patrik Berger.  Pro Dobrý skutek si připravil nezvyklé překvapení – přivezl svůj fotbalový dres vítězného týmu poháru UEFA a zároveň vítěze dalších tří uznávaných fotbalových trofejí roku 2001 – FC Liverpool, který podepsala většina hráčů tehdejší sestavy. Tento skutečný fotbalový unikát a nedosažitelný sen milionů fotbalových fanoušků předal Patrik přímo na hřišti Báře Hrubé. Sběratelská hodnota takového dresu je těžko vyčíslitelná, ale jedno je jisté, dar, který za něj Dobrý skutek dostane, pomůže mnoha žadatelům o pomoc v jejich nelehké situaci!

Patriku, děkujeme!
 
Vzhledem k výjimečnosti tohoto daru, pečlivě zvažujeme postup, kterým jej fanouškům nabídneme, proto sledujte naše webové stránky a možnost získat dres Patrika Bergera nepropásněte. S pozdravem a díkem  za o.s. Dobrý skutek Bára Hrubá 
1307_FFGT_Berger.jpgfoto-dres-Berger-reverse.jpg
 

 
Krátké, ale stejně upřímné poděkování patří i panu Dědečkovi, který vyhrál herní konzoli Microsoft Xbox 360 4GB a vzdal se jí ve prospěch některého z klientů Dobrého skutku nebo zařízení pro hendikepované. Budoucího majitele tohoto herního skvostu pečlivě hledáme. I takové podoby májí dobré skutky!
 

 

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz