Jen se narodil, už má na kontě dobré skutky!

Znovu se ukázalo, jak důležité jsou přátelství a důvěra. Martin Lain zná dobře naši organizaci a je naším stálým dárcem. Jeho důvěra v náš systém a transparentní dárcovství je naším závazkem. Máme radost, že se osvědčené nápady předávají dál, a že doporučení fungují.

Děkuji Martinovi, že tentokrát předal svůj nápad oslavy k narození dítěte Michalu Kociánovi. Děkuji Michalovi, že získal své přátele pro realizaci! Udělali jste dobrý skutek, pánové!

Děkuji za něj osobně všem účastníkům oslavy u příležitosti narození malého Jakuba! Dar 63 400 Kč pomůže hned dvěma dětem – Garikovi Válkovi
a Natálce Lebedové.

Připojuji i poděkování obou maminek - maminky Garika a maminky Natálky. Věřím, že vám svou radostí udělají radost! A tak to má být!
Bára Hrubá

Dobrý den, chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat Vám všem, kteří jste přispěli na doplatek k pořízení vozíku pro mého syna Garika, mimo jiné šestiletého příznivce hokeje. Dnes odpoledne jsem vybírala kryty kol a objednala motiv s americkou vlajkou na přání syna (NHL se hraje v USA, tak proto :o)) a zároveň jsem se v telefonním hovoru dozvěděla o okolnostech získání peněz na tento doplatek. Mám radost z této nezištné pomoci lidí. Náš syn je veselý kluk, který miluje hokej a fandí Blackhawks (takové kryty v nabídce nebyly :o)). V srpnu pojede do lázni Klimkovice a je zřejmé, že nový vozík bude mít již k dispozici, což je super. Jeho stávající vozík je již malý a Garik má nohy skoro u brady. Od září bude mít vozík k dispozici i do školy. Jsem velmi vděčná za tuto pomoc!

S vřelými díky a přáním chladnějších dnů
Petra Válková 

Za mojí dceru Natálku bych chtěla moc poděkovat panu Kociánovi a jeho přátelům za dar, který jí věnovali na intenzivní neurorehabilitační cvičení. Cvičení dcerce velmi pomáhá ke zlepšení pohybu. Tímto bych chtěla ještě popřát malému Jakoubkovi v životě mnoho štěstí, pevné zdraví
a spoustu lásky.

Ještě jednou za vše moc děkujeme!
Maminka Šárka Lebedová

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz