Každý náramek pomáhá

Někdy v závěru minulého roku přišla další úžasná nabídka na trvalou spolupráci. Oslovila mne jedna ze dvou maminek, která mi představila projekt TAO Šperky www.taosperky.cz:

“Jsme dvě kamarádky Dana a Katka a dohromady maminky pěti dět . Obě velice rády cestujeme a na našich cestách, kde jsme často viděly malé designové obchůdky s netradičními šperky, se zrodila myšlenka vyrábět a prodávat cenově dostupné, kvalitní a originální náramky široké veřejnosti."

Jako první vzniklo logo, které v sobě sice skrývá i počáteční písmena Dany třech dětí Dany, ale hlavně kruh. Japonský kaligrafický kruh Enso symbolizuje osvícení, sílu, eleganci, a v širším slova smyslu Vesmír, který podobně jako kruh – nemá začátek ani konec. Všechny tyto pozitivní vlastnosti budou teď provázet všechny nositele našich náramků.

"Většinu šperků si vyrábíme samy a jiné si necháváme vyrábět dle našich návrhů”, pokračuje Dana. "Dbáme nejen na kvalitu šperků, ale zaměřujeme se také na všechny další detaily jako je balení a i pozitivní poselství, které by vám měly naše šperky přinášet.
Věříme, že budete s našimi šperky spokojeni a budete se k nám pravidelně vracet.”

Dana a Katka však nechtěly “rozjet” jen výrobu a prodej, ale chtěly svým projektem také generovat dobro. Navrhly speciální náramky na pomoc africkým slonům tím, že pomáhají české organizaci save-elephants.org

Všechny další náramky pomáhají Dobrému skutku tak, že je 10 Kč z ceny převedeno na účet naší organizace a pak dál konkrétním klientům.

Proč zrovna Dobrému skutku? Tady je Danina odpověď:

“Dlouho jsme hledaly charitativní organizaci, která se nespecializuje pouze na úzký okruh pomoci, ale která naopak pomáhá širokému spektru dospělých i dětí, navíc vždy naprosto konkrétně a velmi průhledně, proto naše volba byla jasná: www.dobryskutek.cz

Sdílejte, nakupujte, obdarovávejte a tím pomáhejte :o). Je to násobená radost!

http://www.taosperky.cz/cs/content/11-kazdy-naramek-pomaha

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz