Když se narozeniny kutálí

Nápad se zrodil tuším v roce 2009 v hlavě jednoho z hostů akce Golf pro Dobrý skutek. Tam jsme se s Milanem Zavadilem potkali poprvé. Za půl roku se svou ženou vymysleli a zrealizovali akci, která inspirovala mnohé dárce a prakticky se tento model traduje dodnes. Patří jim oběma velký dík za příklad, který táhne!!!

Jedním z těch, kteří inspiraci Zavadilových nenechali ležet ladem je i náš dárce Zbyněk Veselý. Slavil kulatiny, a protože je svému osudu vděčný za své zdraví, skvělou rodinu, zajímavou práci a prima život, rozhodl se i on požádat své narozeninové hosty, aby finance, které by utratili za dárky pro něj, donesli a darovali tak šanci na lepší život šestileté Lucince Švecové.


A jak řekl, tak se stalo...tedy skoro... Nelekejte se! Všechny dary skončily tam, kde měly, ale administrativní šotek zaúřadoval a ještě teď se mi směje. Oslavenci jsem totiž do pozvánky na párty napsala jméno Janička Švecová – jméno Lucčiny maminky. A protože chceme být a jsme transparentní, tak pro ty, kteří si jméno z pozvánky a z akce zapamatovali uvádím vše na pravou míru. Obdarovaným je šestiletá Lucinka.

Párty byla úžasná, jak se na kutálející se jubileum sluší, ale měla ještě něco navíc: dobrý pocit z pomoci druhým!

Děkujeme Zbyňku Veselému i jeho hostům, kteří udělali tak velký dobrý skutek (celkem se vybralo 76.800 Kč!!), že pomohli zcela nejen Lucince, ale částečně i Justýnce.

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz