• Akce
  • /
  • 23.01.2017

Křest kalendáře společnosti Le&Co

Spolupráce Dobrého skutku a společnosti Le&Co - předním výrobcem kvalitní šunky – začala již v roce 2013. Z tohoto faktu vyplývá, že se jedná o spolupráci tradiční, tedy velmi ceněnou.

 

 

 

 

Od roku 2013 společnost Le&Co darovala u příležitosti křtu svého kalendáře tyto částky:

2013: 100 000Kč
2014: 50 000Kč
2015: 100 000Kč
2016: 121 980Kč
2017: 100 000Kč

Celkem úctyhodných 471 980 Kč vybraným potřebným z řad našich klientů. Upřímná vděčnost a dík patří pánům Aleši a Jiřímu Lencovým, ale také organizátorům křtu – Romaně Jákl-Vítové, Robinu Doležalovi, našemu zakladateli Marianu Jelínkovi, který se letošního křtu zúčastnil, a hlavním protagonistům Michaele Kuklové a Petru Jandovi. Děkujeme za klienty, loňské, předloňské… všechny minulé i ty letošní. DĚKUJEME!


Rocker a princezna na temné straně. I těmito slovy by se dal popsat aktuální společný počin Petra Jandy a Michaely Kuklové. Právě tato dvojice totiž spojila své síly při vzniku letošního kalendáře firmy Leco, kde vytvořili gangsterskou dvojici jako vystřiženou z Kmotra. „Focení opravdu nemám rád, na rozdíl od šunky, ale moc rád jsem se při něm setkal s Míšou. A navíc to bylo pro dobrou věc, tak jsem to přežil," vysvětlil Petr Janda, jak se stalo, že se ocitnul v roli modela. To Míša Kuklová má pro focení, potažmo styling, smysl podstatně větší, což předvedla i na křtu kalendáře, kam dorazila stylově v pánském outfitu.

Jak ovšem zmínil Petr, v tomto už tradičním projektu nejde pouze o to nafotit celebrity a šunky. Každoročně se totiž na křtu předává finanční dar spolku Dobrý skutek, který míří ke konkrétním dětem. Letos si šeky v celkové hodnotě sto tisíc korun převzali klučinové Tomáš Vlk a Matěj Veselý. Patronem obou dětí byl bývalý kouč Jaromíra Jágra Marian Jelínek, který, soudě dle jeho slavného odchovance, je patronem prvotřídním.


Příjemnou odpolední akci moderovala ještě příjemnější Sandra Parmová a dětem i kalendáři přišli popřát šťastný nový rok také manželé Romana a Petr Jáklovi. Těm ovšem letošní rok právě ideálně nezačal. "Od listopadu jsem doma se Sofinkou, která měla mononukleózu a teď má pro změnu Elinka nohu v sádře. Takže dneska jsem si jen tak odskočila od plotny," prozradila Romana. Její manžel, filmový producent Petr Jákl, neprozradil nic, protože má plnou hlavu příprav velkofilmu o Janu Žižkovi, kde se to gangstery a mafiány, i když z jiného století, bude také jen hemžit.