Patnáctý ročník Golfu pro Dobrý skutek

Zdravím všechny účastníky 15. ročníku Golfu pro Dobrý skutek! Patnáctý ročník Golfu pro Dobrý skutek se uskutečnil s mírným zpožděním oproti obvyklému termínu - až 11. června 2021, nicméně tradičně v Golf Resortu na Karlštejně. 

Musím konstatovat, že tento ročník Golfu pro Dobrý skutek vejde do dějin jako nejúspěšnější akce naší šestnáctileté historie. Hlavní sponzor přímo na karlštejnském hřišti veřejně dorovnal výtěžek vyhlášený při závěrečném ceremoniálu na 1 milion korun! Avšak nezůstal sám, kdo dar navýšil. Přidali se další dva pánové a každý z nich daroval dalších 100 tisíc korun! No a šotek způsobil, že jsme zapomněli dopočítat startovné – darovné za celé 4 flighty! Když to celé sečtete, vyjde Vám rekordní výtěžek:

1 280 000 korun!!!

Při pohledu na tu číslici mám mrazení v zádech. Tak ráda bych Vám všem osobně poděkovala za to, jak se akce povedla, za to, jaká tam panovala atmosféra, za to, jak nám důvěřujete, za to, jak svými dary pomáháte… Mohu poděkovat všem najednou jen písemně a zároveň se omluvit za to, že jsem s mnohými z Vás nestačila prohodit ani pár slov… Tak ráda bych to udělala! Všichni jste pro mě osobně i pro naši organizaci důležití. Lidé kolem Dobrého skutku jsou jako hodinový stroj - všechna kolečka, všechny součástky musí být na svém místě, aby to fungovalo. Děkuji, že jste naší součástí!

Kdyby nebylo Vás, nebylo by co rozdělovat. Na Karlštejně jsme při vyhlášení darovali stotisícový šek Terezce Horváthové, který jí pomůže uhradit asistenčního pejska. Spravedlivě a administrativně správně rozdělit dalších 1 180 000 korun nám nějaký čas potrvá. Žadatelů o dar máme skutečně hodně a informaci o tom, komu konkrétně a jak jste pomohli, Vám dlužni nezůstaneme (dáme vám vědět  prostřednictvím našich webových stránek). Výtěžek rozdělíme do poslední koruny tak, jak je naším zvykem. 

O tom, jak byl výtěžek rozdělen se dočtete zde.

Ještě jednou Vám všem za celý tým DS děkuji a znovu zdravím všechny sponzory, hráče, hosty, organizátory, klienty, kolegy … všechny dárce Dobrého skutku!

Ať se vám daří!
Bára Hrubá

Kompletní výsledky turnaje

Výsledky vložených soutěží:

Longest drive muži: Martin Král

Longest drive ženy: Barbora Hejná 

Nearest to the pin: Petr Vaníček

Puttovací soutěž negolfistů: Marcela Mráčková

Golf pro Dobrý skutek

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz