Poděkování CK Fischer za zájezd k moři

Jako v letech předchozích, jsme měli i letos možnost vylosovat z našich obdarovaných z uplynulých let dvě děti, které obdržely od CK Fischer darem zájezd k moři. Vylosovali jsme sedmnáctiletou slečnu Natálku Říhovou a sedmiletého Matěje Ščibrana.

Natálku na zájezd do Dubaje doprovázela babička a obě si pobyt v Emirátech moc užily. Rodiče Matěje Ščibrana využili nabídku
a se všemi dětmi letěli na rodinnou dovolenou do egyptské Hurghady. Matěj i jeho bratři byli u moře poprvé a úplně je uchvátilo.

Uprostřed podzimních plískanic byl týden pod hřejícím sluncem pro všechny zúčastněné velice osvěžující a nabil je energií do nadcházejících zimních měsíců.

Děkujeme cestovní kanceláři Fischer za jejich podporu Dobrého skutku a jeho klientů. Děkujeme za tuto každoroční možnost zprostředkovat nevšední zážitky lidem, k nimž osud nebyl vstřícný. Pro obdarované i jejich rodiny jsou to zážitky, z nichž budou čerpat hezké vzpomínky v dalších měsících a letech.

Předáváme poděkování od obou obdarovaných:

„Dobrý den, chtěly bychom moc poděkovat CK Fischer za úžasný dar v podobě dovolené v Emirátech pro mě a doprovod, který mi dělala babička. Vše proběhlo na jedničku a týden jsme si parádně užily. Výborná komunikace, let, transfer, ubytování… prostě vše!

Mnohokrát Vám děkujeme.
Naty Říhová s babičkou“


„Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat CK Fischer za možnost prožít nádherný týden v Egyptě. Do poslední chvilky jsme si to celá rodina, ale především Matýsek, pořádně užili.

Ráno vždy Matěj vstával první, s úsměvem na tváři a otázkou, jestli už půjdeme plavat. Ve vodě pak trénoval neuvěřitelně dlouho a vždy to proložil jen krátkým odpočinkem a hned si zas chtěl jít hrát na písek a to opakovat až do večerních hodin.

Díky za možnost prožít nevšední, krásnou a intenzivní rehabilitační dovolenou.
Ščibranovi“

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz