• Akce
  • /
  • 25.10.2019

Podporujeme dobré skutky již od dětství

Začátkem října 2019 se uskutečnil MINI MODELING CAMP v Plzni – Letkově pro slečny od 6 – 16 let a děvčata měla možnost zapojit se
a udělat dobrý skutek.

Hlavním cílem „školičky mini modelek" zvané MINI MODELING CAMP je přiblížit mladým dívkám prostřednictvím atraktivního a lákavého světa „modelingu" správné pochopení cesty ke kráse, bez ohledu na tělesnou výšku, hmotnost, tedy zdravým životním stylem - správnou, zdravou stravou v kombinaci se sportovními, pohybovými aktivitami.

Na programu byl tanec, jóga, aerobik, beseda o moderních stravovacích směrech, o bezpečném internetu, nácvik choreografie, chůze, ale také focení a natáčení, tvoření dortíků.

V sobotu 12. října byl Camp završen zábavným odpolednem – Podzimní módní koktejl v NC Borská pole. Děvčata uplatnila, co se v Campu naučila :-) Secvičily choreografie, chůzi po mole
a předvedly několik kolekcí módy pro děti a mladé slečny.

Odpoledne začalo písničkovou vzpomínkou na Karla Gotta, pokračovalo krásnými ukázkami šikovných mažoretek a několika precizně provedenými skladbami aerobiku. Děvčata skoro profesionálně předvedla aktuální módu sportovní i městskou, brýle i boty pro nadcházející sezónu a na závěr svatební a společenské šaty. Rodiče a příznivci mohli hlasovat o nejsympatičtější slečnu vhazováním žetonků do připravených kalíšků s čísly děvčat. Při této příležitosti štědře přispívali nevidoucí, hudebně nadané Aidě Jaroščuk do zapečetěné kasičky Dobrého skutku na digitální piano.

Výtěžek kasičky přinesl krásných 8 000 Kč, které jsou již přidané k Aidině sbírce.
Děkujeme všem přispívajícím, kteří se na výsledku podíleli!

Děkujeme také organizátorům z DS models za pozvání na krásné odpoledne a děvčatům přejeme, ať jim nadšení vydrží!