Vyhodnocení výzvy KILOMETRY PRO DOBRÝ SKUTEK

Vážení a milí běžci, chodci, cyklisté… "lokomočníci"!
Uplynul 2. měsíc naší výzvy k pohybu Kilometry pro Dobrý skutek, kterou inicioval Jakub Novotný.

Je pravda, že naši pozornost od tohoto skvělého projektu zcela odvedla Sbírka pro Moravu a Stebno, které byly poničeny tornádem 24. června… jenže my jsme Jiřímu Marsínovi slíbili uhradit odlehčený invalidní vozík a svým slibům jsme zvyklí dostát.

Všem, kteří chtěli odběhat, odchodit a odjezdit své dary, jsme dali dostatečný čas, aby je mohli poslat i po začátku prázdnin a dovolených a dne 22. 7. jsme tuto sbírku uzavřeli doplněním z darů brokerských spolupracovníků. Jirka tedy svůj vozík dostal a je z něj nadšený. Věřím, že vám jeho poděkování udělá radost:

„Milí dárci, chtěl bych Vám moc poděkovat za každou korunu, kterou jste mi poslali na můj nový invalidní vozík. Vozík už mám doma a jezdí se na něm přímo parádně. :-) Doufám, že Vás vaše ujeté, naběhané kilometry moc nebolely a ještě jednou mockrát děkuji. Buďte opatrní a přeju mnoho zdraví.
S pozdravem, Jirka.“


 

…a také jsme slíbili, že vyhlásíme ty, kteří nejvíce nachodili, naběhali a přispěli. Myslím, že mnozí z nás své výkony zaokrouhlili směrem vzhůru (například já, Gabriela H. a možná i další :-) ). Sice jsme neudělali tolik pro své tělo, ale pomohli jsme Jiřímu k vozíku.

Z došlých darů je tedy nakonec zřejmé, že nejpoctivějšími „lokomočníky“ (pomocí pohybu se přesouvajícími dárci) byli manželé Hadačovi, kteří spolu nachodili dar za 3 740 korun. Jakub Novotný pak obsadil druhou příčku s poctivými 3 100 korunami. Ještě bych ráda poděkovala Gabriele Havlíčkové, Evě Paurové, Darině Stehlíkové, Martinu Pechovi, Lucii Křížkové za to, že se nejaktivněji zapojili, hýbali se i darovali, ale děkuji i všem ostatním, kteří se zúčastnili!

Bára Hrubá

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz