Nový rok za humny, aneb udělejte dobrý skutek a získejte kalendář 2022 jako odměnu

Někteří dárci jdou přímo na věc – pošlou finanční dar a je to! Někteří potřebují k dobrému pocitu investovat i svou energii a čas. Tomáš Havránek z Broker Consulting je jednou z hybných sil projektu: „Kalendář 2022… tak trochu jinak“, s nímž mu nejvíce pomáhala spoluautorka a fotografka Beáta Mašková, grafik Jakub Volf a tvůrce webových stránek David Kunčar. Všem patří náš upřímný dík.

Křest kalendáře se konal 21. 9. v Praze v sídle multifunkčního sportovního centra JEREMI sport v Praze Stodůlkách a byl spojen s autogramiádou některých sportovců, kteří se projektu zúčastnili. FOTO z KŘESTU

Tvůrci projektu i fotografovaní sportovci se rozhodli prodejem kalendářů podpořit Radioterapeutickou a onkologickou kliniku ve FN Královské Vinohrady. K léčbě onkologicky nemocných pacientů je potřeba spousta nákladných přístrojů a zdravotnického materiálu a tak se z vybraných darů uhradí např. ultrazvuková sonda pro vyšetření dutiny břišní, pomůcky pro přesné nastavení polohy ozařovaných pacientů nebo aplikátory pro vyšetření pacientek s rakovinou děložního čípku. Množství a druh pomůcek a přístrojů závisí na množství vybraných darů a i tady platí – čím více, tím lépe. Dárce budeme po ukončení sbírky informovat detailně, na co všechno finance stačily.

Udělat dobrý skutek a získat za to pěkný kalendář (náhled) na příští, věříme, že šťastný rok, je skvělá kombinace. „Každý můžeme udělat něco pro druhé“ je jedním z našich mott… udělejme „něco pro druhé“ přes tento link: stačí první klik = první krok k pomoci. A pak tu možnost pošlete dál mezi své přátele :-)! Předem děkujeme.

Pokud nechcete využít doručení na adresu, můžete si jej osobně vyzvednout na některém z výdejních míst (seznam míst najdete na webových stránkách kalendáře).

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz