Dobrý Skutek v podání dětí 5tých tříd v Dino Schools of Prague

Jmenuji se Karolína Holomečková, je mi 10 let a jsem studentkou 5.C v Dino Schools.

Moc ráda tvořím a nejvíc mě baví vyrábět voňavá a barevná mýdla. Měla jsem jich doma dost a tak mě napadlo, že je zkusím prodat a vydělat nějaké peníze.

Chtěla jsem dát peníze na nějakou dobrou věc, aby se i ostatní děti měly tak hezky jako já a tak mi mamka řekla o Dobrém Skutku. Když jsem viděla internetové stránky DS, tak jsem ani nevěřila, že tolik dětí a lidí potřebuje pomoct. Domluvila jsem se s mamkou a paní Kubrychtovou ve škole, že budeme mýdla prodávat na Mikulášské besídce dětem a rodičům v naší škole a vybrané peníze dáme někomu, kdo je moc potřebuje. Jenže na to jsem zase těch mýdel měla málo, tak jsem s mamkou, babičkou a paní Kubrychtovou ve škole uspořádaly workshop dělání mýdel pro moje spolužáky. Vyrobili jsme společně další mýdla a moc prima jsme se u toho bavili.

Nakonec jsme prodali 190 kusů mýdel a vydělali na Dobrý Skutek 16.739,- Kč. Rozhodli jsme se se spolužáky peníze věnovat chlapečkovi jménem Jaroslav Bräuer.

Všem dětem moc děkuji za pomoc a taky rodičům, že mýdla kupovali.

Kája Holomečková

Dobrý skutek: Kájo, maminko, paní učitelko, všichni kupující děkujeme, udělali jste krásnou věc, která pomůže Jarouškovi k rehabilitaci!

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz