Velmi speciální!

Někdy se stanou věci, nad kterými srdce zaplesá! Solidarita přátel, kolegů a známých (a možná i paní Trávníčkové neznámých :-) ) = hodných dárců je jednou z nich.

Energie a nezlomná povaha organizátorky sbírky, paní Petry Fifkové způsobila, že se výbor DS shodl na výjimce výjimek – tedy že Dobrý skutek otevře zcela ojediněle tzv. „čistou sbírku“ (bez použití finančních rezerv DS) na automobil pro Janu Trávníčkovou. Záruka dosažení potřebné sumy pro nás byla zásadní. Již před otevřením sbírky, která byla určena pouze pro paní Fifkovou „pozvané“, stáli v zástupu dárci s velkými přísliby, což nás přesvědčilo o úspěchu akce. Tak se stalo, že byl pomyslný měšec plný za pouhé 4 týdny!

Jana Trávníčková je nadšená ze znovu nabyté svobody pohybu, Petra poděkovala všem zúčastněným přes sociální sítě (viz níže), ale já myslím, že si právě Petra zaslouží ještě zcela speciální dík:

Díky za Vás, Petro. Díky za Vaší energii, nezlomnou víru v úspěch akce a obdiv Vašim přesvědčovacím schopnostem! Díky za to, že jste to celé rozhýbala i dotáhla do zdárného konce!

Bára Hrubá


Vážení dárci, milí přátelé, příbuzní a kamarádi Jany Trávníčkové,

dovolte mi vám všem touto cestou poděkovat za váš příspěvek na koupi auta pro Janu. Díky vašemu zájmu, vaší ochotě a dobrému srdci se nám podařilo celou potřebnou částku vybrat
za 4 týdny. Auto včetně hendikep úpravy bylo Janě předáno dne 1. 3. 2019.

Ještě jednou všem srdečně děkuji a přeji Janě hodně štěstí, úspěchů a radosti (nejen při projížďkách novým vozem).

Petra Fifková


Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz