Naši klienti
100%

43 000 Kč

43 000 Kč

Účel sbírky: rehabilitační program

Adam Gabriel Mihál II

Vážení dárci, mám sedmiletého šikulku Adámka, který to nemá v životě moc jednoduché. A proto bych Vás chtěla požádat o pomoc a finanční dar, aby se mu žilo o něco lépe.

Adámek se narodil jako zdravé miminko, ale velmi rychle jsem si všimla, že je něco trochu jinak. Nelenila jsme a od jeho prvního roku jsme cvičili Vojtovku, jezdili do lázní a hledali a zkoušeli rehabilitaci všude, kde ji nabízeli. Až v únoru 2021 nám byl oznámen nález vzácného genetického syndromu, který vysvětluje Adámkův odlišný vývoj.

Nicméně já jako matka beru Adama jako úplně normální dítě, kterým je, jen má ztížené podmínky. Navzdory diagnóze je na tom mnohem lépe než by lékaři čekali a to i díky veliké dřině, která už se stala i zábavou. Je to silný kluk s chutí do života, který miluje lidi. 

Od synových 4 let navštěvujeme kliniku Centrum Hájek, která má absolutně nejlepší péčí. Adámek se zde naučil svižně lézt a trénuje nákrok. Do Hájku jezdíme několikrát ročně. Jezdíme sem také každý čtvrtek ambulantně na udržovací terapie mezi pobyty, aby se nemuselo začínat stále od začátku. Synovi toto tempo vyhovuje a je znát, že mu cvičení dělá dobře. Jen nesmíme polevit.

Děkujeme za každou pomoc.
Srdečně Jana a Adámek

Dobrým skutkem pro Adámka Gabriela Mihála je finanční dar ve výši 43 000 Kč na úhradu rehabilitačního programu v Centru Hájek.

Jana Kouřilová
Tábor
Tel: 739075831

Přihlášení k odběru novinek klienta: Adam Gabriel Mihál II.

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 21 000 Kč

    Anonymní dárce 28.11.2022
  • 22 000 Kč

    Dary z vernisáže obrazů Aleny Štůskové 28.11.2022

Díky všem, darovali jste již celkem 43 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.