Seznam dárců

  • 53.700 Kč GRADUS s.r.o. 20.2.2018
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 53.700 Kč.

Naší dceři Anetě byla, na základě BERA vyšetření V roce 2004, diagnostikována oboustranná těžká sluchová vada. Dalším foniatrickým vyšetřením se těžké sluchové postižení na úrovni praktické hluchoty potvrdilo. Z pohledu rodiny se jedná u dcery o vrozenou genetickou vadu, přičemž otec a také oba prarodiče dítěte z otcovy strany mají stejné postižení, druhá dcera je zdravá. V současné době je vedena na foniatrické ambulanci FsPo a zároveň navštěvuje specializované centrum při Základní škole pro sluchově postižené v Ostravě - Porubě.

V současné době je dcera žákyní 9. třídy ZŠ v Jistebníku, přičemž první stupeň absolvovala na ZŠ pro sluchově postižené v Ostravě - Porubě. Od druhého stupně je žákyní klasické základní školy, kde má individuální plán pro studium. Školu dcera zvládá velmi dobře, také díky pomoci kompenzačních pomůcek – oboustranných sluchadel. V příštím školním roce by ráda pokračovala ve studiu na gymnáziu nebo na zdravotnickém lyceu. Ošetřujícím foniatrem je jí nyní doporučeno přidělení nových, účinnějších digitálních sluchadel s propojením FM systému, které by pomohlo účinněji porozumět informacím a tak lépe rozvíjet schopnosti dcery. Zejména na střední škole, kam se dcera hlásí.

Určitě je vám známo, že zdravotní pojišťovny proplácejí sluchadla jen zčásti a na kvalitní digitální si musí sluchově postižení doplácet. Naše finanční situace nám nedovolí uhradit finanční rozdíl mezi plnou cenou těchto kvalitních sluchadel a úhradou pojišťovny. Dle cenové nabídky na digitální sluchadla činí doplatek nad rámec pojišťovny cca 54 000 Kč. Obracíme se na vás s prosbou o poskytnutí finančního příspěvku, který by nám pomohl s úhradou sluchadel pro naší dceru.

Za všechny příspěvky pro naší dceru všem předem velmi děkujeme.
S pozdravem
Roman a Iveta Hudcovi

Dobrým skutkem pro Anetku Hudcovou je finanční dar 53 700 Kč na doplatek sluchadel Resound.

Roman a Ivana Hudcovi
Jistebník
Tel: 777 002 876

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz