Seznam dárců

  • 3.980 Kč Řízení letového provozu 16.12.2015
  • 16.020 Kč Golf Vinland Cihelny Karl.Vary 30.9.2015
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 20.000 Kč.

Jsem těžce tělesně postižená a odkázaná na invalidní vozík a pomoc druhé osoby. Po narození jsem prodělala poporodní DMO jako důsledek nedostatku kyslíku. Došlo k poruše hybnosti všech končetin. Mám také poruchu štítné žlázy, astma a alergie. I přes tento zdravotní stav se snažím žít plnohodnotný život bez omezení. K tomu, abych mohla takový život opravdu žít, mi chybí nový mechanický vozík Avantgarde – CV, který by mi usnadnil pohyb nejen v bytě, ale i na různých veřejných místech, která nejsou bezbariérová.

I když jsem těžce tělesně postižená, začala jsem se aktivně věnovat lehké atletice, při které se bez mechanického vozíku neobejdu. Taktéž při návštěvách různých lékařů, rehabilitačních zařízení, kulturních akcí či obchodů.
Stávající mechanický vozík, který vlastním dvanáct let se mi téměř rozkládá. Nebrzdí, zatáčí na stranu a stává se pro mě nebezpečný. Delší sezení na tomto vozíku je spíš hrozný zážitek než pohodlí. Jsem 32 letá žena, která se za daných podmínek nemůže sama pohybovat venku. Abych se mohla sama pohybovat, potřebuji malý, lehký vozík, který bych sama ovládala a byla trochu víc soběstačná. Vozík, který jsem si vybrala, mi pomůže dosáhnout mých cílů v životním uplatnění a zapojení se do společnosti. Pohybuji se převážně venku sama a potřebuji být samostatná.
Mechanický vozík = dvě nohy v podobě kol, to mi dává pocit volnosti a svobodného pohybu a nezávislosti. Tento pocit prožívá většina, upoutaných na invalidním vozíku. Vozík Avantgarde – CV od firmy Otto Bock mi bude tím správným společníkem. Je lehký a mobilní, dává pocit přirozeného pohybu svou lehkou konstrukcí a ovladatelností.

Tento vozík má pořizovací cenu 68 759 Kč. Pojišťovna mi nepřispěje žádnou částkou, protože již přispívala na můj elektrický vozík. Musím si jej hradit sama, což není v mých silách. To je důvod, proč žádám Vaši organizaci a dárce o finanční pomoc a ulehčení mé životní situace.

Předem děkuji za vaše pochopení a vstřícnost.
Anna Vacková.

Dobrým skutkem pro Annu Vackovou je finanční dar 20 000 Kč na pořízení invalidního vozíku Avantgarde – CV od dodavatele Otto Bock.

Anna Vacková
Brno
Telefon: 605 405 970

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz