Seznam dárců

Když mi bylo 5,5 roku, neustále mě bolela hlavička a lékaři mi našli zhoubný nádor na mozku s metastázemi v hlavě a na páteři. Statečně jsem bojoval více než 7 měsíců v Motole na onkologii. Občas mi sice docházely síly a chtěl jsem to vzdát, ale moje stejně tak statečná maminka byla a je mou největší oporou, a tak jsme pořádně zabojovali a dali to.

Po chemoterapii a protonových ozářeních jsem bohužel neměl klid a dostal mozkovou mrtvici. Ochrnul jsem na celou levou část těla a učil se pomocí rehabilitací vše znovu, včetně mluvení. Zvládli jsme to, ale prozatím jsem zůstal na vozíčku, ušel jsem jen pár metrů. Když už jsem byl dobře rozcvičený, bohužel přišla další rána v podobě epilepsie a s tou bojuji již 4 roky. V současné době mám denní záchvaty a lékaři bohužel prozatím na správnou kombinaci léků nepřišli. Když jsem si myslel, že mám vyhráno, tak epilepsie mě opět srazila, proto nemám velkou stabilitu chůze, musím používat plenky, bohužel škola v mém případě nepřichází v úvahu.

Především mi nevyhovuje moc vozíček, protože po záchvatu usnu, a pak jsem z něj vykloněný, což je pro mě nepohodlné a maminka je z toho velmi smutná, že nemůžeme ven na delší procházky nebo do města, kde mě pozorují ostatní lidé. Proto Vás s maminkou VELMI PROSÍME, zda byste byli tak moc hodní a přispěli nám na kočárek Benecykl, abychom měli s maminkou lepší a plnohodnotnější život a dost se nám to tím usnadnilo, moc bych si to přál.

S láskou Filípek

Dobrým skutkem pro Filipa Harbicha je finanční dar ve výši 99 130 Kč na sportovní kočáreka XRover Reha.

Hana Mikulajová
Žatec
Tel: 728959040

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz