Naši klienti
100%

43 000 Kč

43 000 Kč

Účel sbírky: sportovní kočárek

Jan Wrana

Vážení dárci, obracíme se na vás s prosbou o pomoc při koupi sportovního kočárku pro našeho Honzíka, kterého trápí vzácná genetická vada.

Tato genetická vada sebou nese spousty problému např. poruchy hybnosti, mentální retardace, problémy s jídlem, svalovou hypertonii a hypotonii, mikrocefalii, strabizmus a další. Honzíkovi jsou skoro 2 roky a zatím jen leží, ale děláme vše proto, aby to tak nezůstalo.


Bohužel tím že chodíme hodně po doktorech, rehabilitacích a terapiích, nezbývá moc času, který můžeme trávit společně jako rodina. Všechen zbylý čas se snažíme využít naplno a moc rádi chodíme plavat, lyžujeme, jezdíme na kole a chodíme na výlety a do přírody. Snažíme se dát krásné dětství oběma dětem a starší zdravá dcera (6 let), aby měla na co vzpomínat. Bohužel některé sporty a výlety jsou s hendikepem syna nemožné, ale sportovní kočárek xRover od firmy REHA by nám mohl dopřát, alespoň některé z nich trávit společně. xRover by byl ten nejkrásnější dárek pro všechny.


Pořizovací cena tohoto kočárku je kolem 49 000 Kč, což je vzhledem k finanční náročnosti péče o Honzíka pro nás momentálně závratná částka.


Za všechny příspěvky všem dárcům děkujeme!
Wranovi


Dobrým skutkem pro Honzíka Wranu je finanční dar ve výši 43 000 Kč na pořízení sportovního kočárku xRover od firmy REHA.


Lucie Wranová
Liberec
Telefonický kontakt je k dispozici v kanceláři DS.


Honzík Wrana

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 4 215 Kč

    1% dárci Broker Consulting 14.02.2019
  • 500 Kč

    Soňa Horáková 14.02.2019
  • 38 285 Kč

    Fashion for life, Liberec 05.02.2019

Díky všem, darovali jste již celkem 43 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.