Seznam dárců

Vážení dárci, určitě jste si všimli, že z nabídky otevřených případů zmizela sbírka pro pana Hypiuse na Motomed. Je to z důvodu, že pan Hypius náhle zemřel. Tuto smutnou zprávu nám sdělila rodina, které vyjadřujeme upřímnou soustrast. 

Chceme poděkovat všem dárcům, kteří sbírku podpořili. Nasbírané dary pomohou některému z našich dalších žadatelů. 
V případě, že by některý z dárců chtěl věnovat svůj dar konkrétnímu žadateli z našich otevřených sbírek, ať se nám ozve e-mailem. Děkujeme.

Vážení dárci, jmenuji se Jaromír Hypius, je mi 44 let a obracím se na Vás s žádostí o poskytnutí finančního příspěvku na zakoupení rehabilitačního přístroje MOTOmed do lůžka. V prosinci roku 2019 jsem utrpěl po pádu z výšky velmi vážný úraz krční páteře se zlomeninou obratlů a následným poraněním míchy. Mám zachovaný pouze minimální pohyb rukou, který je ovšem zatím nevyužitelný. S diagnózou spastická tetraplegie jsem odkázán na pomoc druhé osoby a celodenní péči. Můj stav je bohužel prý z dlouhodobého hlediska neměnný.

Do úrazu jsem se jako koníčku a velké vášni věnoval myslivosti a našim pejskům. Jako druhý koníček jsem měl svou práci v oboru stavební činnosti. Má práce byla pro mne relax i přesto, že se jednalo o manuálně těžkou práci.  Nyní vůbec nevím, jakým směrem se bude můj život nadále ubírat, neboť z toho co jsem dřív vykonával naprosto automaticky, nyní nezvládnu nic. Rád bych byl ale co nejvíce soběstačný a pokud možno pomáhal partnerce, která se o mě stará.

Rehabilitační přístroj potřebuji ke každodennímu protahování zcela ochrnutých dolních končetin. Pro předcházení bolestí, deformací, zmírnění spasmů, které mne trápí, a na které se stále navyšují dávky léků, a které mne omezují při rehabilitaci a protažení.

Doporučován je mi MOTOmed  Letto 2, který se využívá i v rehabilitačním centru. Pořizovací cena přístroje je ovšem nad naše finanční možnosti. Rozhodli jsme se vzhledem k této situaci požádat o pomoc a finanční podporu u organizace Dobrý skutek.

Velmi děkuji všem dárcům za jejich příspěvek, který mi pomůže rehabilitační přístroj zakoupit.  Zlepší mi tak kvalitu života a zdravotní stav. Díky přístroji budu mít možnost denně cvičit tam, kde to mám nejraději… doma!

Jsme Vám s partnerkou velice vděční za vaší pomoc!
Jaromír Hypius

Dobrým skutkem pro pana Jaromíra Hypiuse je finanční dar ve výši 100 000 Kč na pořízení rehabilitačního přístroje MOTOmed letto 2 pro domácí rehabilitaci.

Jaromír Hypius
Hradec Králové
Tel: 608417875

Jaromír Hypius

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz