Seznam dárců

  • 100.000 Kč Hana Blovská - narozeniny, 1.12. 13.12.2017
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 100.000 Kč.

Vystudovala gymnázium, odjela na zkušenou na rok do Anglie, po návratu se přihlásila na vysokou školu a úspěšně ukončila první ročník studia filologie. V červenci 2015 začal ale jiný příběh. Po nešťastném pádu ze skály byla letecky transportována na neurochirurgickou kliniku s následnou děsivou diagnózou vigilní kóma. Tedy stav trvalého bezvědomí s ochrnutím 90% těla. I přes nepříznivé prognózy lékařů jsme to jako rodina nevzdali, vyškolili se v základech bazální stimulace a věřili, že se i „Šípková Růženka“ musí jednou probudit. A zázrak se stal. Už na podzim se na nás osud znovu usmál a Klára nám na požádání podala ruku. Tedy jasný signál, že je zpět! Začal kolotoč přesvědčování lékařů, že její stav vyžaduje intenzivní rehabilitace a nikoliv klid na lůžku v léčebně dlouhodobě nemocných. Vše se naštěstí podařilo a Klára byla přijata na rehabilitační oddělení ÚVN ve Střešovicích, Vánoce oslavila již doma a hned po Novém roce jela do Sanatorií v Klimkovicích. Dodnes cvičí sama v posilovně, ambulantně na rehabilitaci a dochází na ergoterapii a logopedii.

Žije v malém domku na vesnici se svým partnerem Liborem a baví jí angličtina a četba knih. Stále je velkým sportovním fanouškem. Libor a mamka jsou ti, kteří ukazují, co znamená význam slova rodina a Kláře pomáhají, starají se o ní, vozí ji a doprovázejí, ale ze všeho nejvíc jí povzbuzují a hecují, aby dokázala ještě víc. Nyní můžeme říci, že svou pevnou vůlí, a hlavně podporou svého partnera a mamky, došla až na maximum, které bylo možné zvládnout bez chirurgické pomoci. V září ji čeká operace metodou Ulzibat a následně potřebuje minimálně čtyři týdny odborné rehabilitace. Jako nejvhodnější se ukazuje neurorehabilitační program v Sanatoriu Klimkovice, na který v tuto chvíli aktivně hledáme finance. Budeme vděční za jakoukoliv pomoc. Celý pobyt stojí 112.180,-Kč a pojišťovna ho bohužel nehradí.

Doufáme, že operace a rehabilitace budou natolik úspěšné, že Klára vstane z vozíku a již nikdy ho nebude potřebovat. A pro ostatní budeme nadějí, že každý příběh má dobrý konec. A jestli ne, tak pak to ještě není konec.

S pozdravem a poděkováním
Karolína Fišerová, sestra     

Dobrým skutkem pro Kláru Fišerovou je finanční dar ve výši 100 000 Kč na úhradu neuro-rehabilitačního programu v lázních Klimkovice.                                     

Karolína Fišerová
Málkov
Tel: 731 434 486

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz