Seznam dárců

  • 76.034 Kč KKCG vánoční večírek 18.12.2017
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 76.034 Kč.

Lucinka má psychomotorickou retardaci, střední motorický vývoj na úrovni tříletého dítěte. Je výrazně opožděná ve vývoji řeči, chodí delší dobu na logopedii, psychicky je na úrovni dvou let, je plenkovaná. Dále má Lucinka centrální hypotonický syndrom a dyspraxii jemné i hrubé motoriky. S Lucinkou cvičíme každodenně Vojtovu metodu, rehabilitujeme a jednou ročně jezdíme do lázní Teplice, které jí velmi pomáhají ke zlepšení celkového zdravotního stavu. Před časem jsem Lucince vyřídil přes nadaci Život Dětem hipporehabilitace.Jezdí ráda na koníkovi Beníkovi, je to rehabilitační kůň a doufám, že jí to pomůže. Ale jsme teprve na začátku.
S Lucinkou, a jejím o dva roky starším bratrem, jsem sám, děti mi byly svěřeny do péče, jejich matka od nás odešla. Do práce nastoupit nemohu, protože péče o Lucinku je celodenní a náročná. Pobírám pouze sociální dávky a zbývá nám jen životní minimum. Na placené lázně, které kvůli častějšímu opakování doporučuje Lucince neuroložka, bohužel neušetřím.

Dále bych chtěl také požádat o příspěvek na tablet. Tablet by dceři umožnil zlepšit vnímání, soustředění a pozornost. Mohla by na něm hrát logopedické hry, hry na zlepšení soustředění a zvýšit předškolní přípravu.

Chtěl bych tímto dopisem oslovit dárce, zda by byly tak laskaví a přispěli dcerce Lucii finančním darem na lázně, které by jí pomohly zas o něco více zlepšit chůzi a posílit svaly, aby se mohla lépe hýbat, a na tablet, který jí pomůže se soustředěním. Byl bych moc rád, pokud by byla Vaše pomoc možná. Vážíme si všech příspěvků.
Děkuji všem. S pozdravem
Jiří Škoda, otec

Dobrým skutkem pro Lucinku Škodovou je finanční dar 76 034 Kč na úhradu lázeňského pobytu v lázních Teplice a zakoupení tabletu Lenovo.

Jiří Škoda
Děčín
Tel: 778 768 346

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz