Naši klienti
15%

13 350 Kč

89 000 Kč

Účel sbírky: neuro-rehabiliační pobyt

Matyáš Vitvar

Vážení,
jsme rodiče tříletého chlapečka Matyáška, který má diagnostikovanou DMO. Chtěli bychom Vás požádat o finanční pomoc s úhradou intenzivního rehabilitačního pobytu v Centru Hájek.

Od Matyáškova narození se potýkáme s mnoha komplikacemi jeho zdravotního stavu. Potřebuje celodenní péči, ale i tak se mu snažíme poskytnout plnohodnotný život. Docházíme s ním na neurologii, fyzioterapii, ergoterapii, logopedii, ortopedii, hipoterapii, do nutriční poradny a na oční kliniku. Jezdíme do lázní. Přes veškeré snahy a terapie Maty stále nechodí, má problémy s motorikou, stabilitou a pohybem.

Je to usměvavý klučík plný života. Miluje traktory, stavební stroje a zvířátka. S oblibou si maluje a s rodiči jako součást terapie skládá dětské puzzle a lego Duplo. Má rád kolektiv a děti, proto 2x týdně na 4 h navštěvuje specializovanou školku, kde si může hrát s dětmi. Doufáme, že časem stav a možnosti dovolí Matyáškovi navštěvovat školku častěji.

Matyášek je velký brácha, který se snaží pomáhat rodičům s jeho sestřičkou Amálkou, která se narodila v září minulého roku. Kontroluje ji v kolébce, dělí se o hračky a i spolu odpočívají v postýlce.

Největší pokrok jsme zaznamenali díky neurorehabilitacím v Centru Hájek, zpevnilo se tělíčko a je schopný sám ze sedu vstát. Každý jeho pokrok oslavujeme jako malý zázrak. A právě zde bychom použili váš případný dar. Dostane se mu komplexní intenzivní 14 denní péče. Není to vůbec levná záležitost a je potřeba pravidelně opakovat. Dává nám to naději, že Matyášek začne s prvními krůčky co nejdříve.

Byli bychom Vám vděční, kdybyste nám mohli poskytnout jakoukoliv finanční pomoc.
Mockrát Vám děkujeme za pomoc.
Klára a Milan Vitvarovi

Dobrým skutkem pro Matyáška Vitvara je finanční dar ve výši 89 000 Kč na úhradu neuro-rehabilitačního pobytu s ubytování v Centru Hájek.

Klára Vitvarová
Děčín
Telefonický kontakt je k dispozici v kanceláři DS.

Přihlášení k odběru novinek klienta: Matyáš Vitvar.

Chci pomoci

200 Kč
500 Kč
1 000 Kč
2 500 Kč
5 000 Kč
10 000 Kč

Kdo nás podpořil

 • 4 500 Kč

  Vladislav Čech 09.07.2024
 • 100 Kč

  Anonymní dárce 06.07.2024
 • 1 750 Kč

  Jitka Podliskova 30.06.2024
 • 7 000 Kč

  1% dárci Broker Consulting 21.06.2024

Díky všem, darovali jste již celkem 13 350 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.