Seznam dárců

  • 81.980 Kč LE & CO křest kalendáře 15.2.2016
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 81.980 Kč.

Tato nemoc má za následek celkové zhoršení hybnosti těla, která znemožňuje běžný pohyb zdravého člověka a naprosto vylučuje samostatnou chůzi. Michalka je velmi slabá a trápí jí vysoký třes v ručičkách. Přes veškeré překážky, se kterými se Míša musí potýkat, je to veselá chytrá holčička.

Navzdory těžkému osudu se snažíme Míše zajistit plnohodnotný život pro její rozvoj a zařadit jí do běžného dětského života. To se neobejde bez speciálních pomůcek a rehabilitací. Každý i minimální pokrok, který Míša udělá díky těmto pomůckám a rehabilitacím, je pro Míšu velká šance se osamostatnit a prožít lepší život.

Rádi bychom Michalce pořídili speciální terapeutickou židličku do základní školy, která podpoří správný vývojový růst. Její hlavní výhoda je, zajištění opory celého těla a úprava dle růstu dítěte po celou dobu školní docházky. Michalka se v židličce cítí mnohem jistěji a vzhledem k tomu, že téměř celý den prosedí, je velmi důležité zajistit správné sezení. Vyhneme se tak špatnému růstu, který často v budoucnu končí operativním zákrokem. Jelikož tuto pomůcku nám zdravotní pojišťovna neproplatí, obracíme se na vás s velkou prosbou získání finančních prostředků, které by pomohli realizovat koupi této velmi užitečné židličky, která Michalce pomůže lépe zvládat její každodenní trápení.
Jsme čtyřčlenná rodina bydlící v družstevním bytě. Léčba Michalky je velmi finančně náročná a není již v našich silách hradit tyto prostředky z vlastních zdrojů. Michalka má nejvyšší stupeň postižení a to vyžaduje téměř nepřetržitou péči. Naše možnosti jsou tak velmi omezené a proto se na Vás obracíme o pomoc.

Moc Vám děkujeme za pomoc.
S pozdravem Zahradníkovi

Dobrým skutkem pro Michalku a její rodinu je finanční dar ve výši 81 980 Kč na terapeutickou židličku od společnosti Otto Bock.

Pavel Zahradník
Třebechovice pod Orebem
tel: 724 011 896

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz