Naši klienti
100%

50 000 Kč

50 000 Kč

Účel sbírky: Rehabilitační pobyt

Nicolas Fagulec

Ahoj, jmenuji se Nicolas,... společně se svou rodinou bydlím kousek od Boskovic. Můj boj s osudem začal už u maminky v bříšku.

Od čtvrtého měsíce těhotenství byla maminka v nemocnici a bojovala za nás oba. Na svět jsem přišel o tři měsíce dřív a vážil jsem jen o trochu víc než jeden kilogram. Příchod na svět nebyl zrovna jednoduchý, ale díky doktorům jsem to zvládl. Pár dnů po mém narození začaly první komplikace. Měl jsem problém s bříškem, a tak jsem musel na operaci. Postupně mi moje bříško operovali třikrát. V inkubátoru jsem strávil skoro čtyři měsíce, potřeboval jsem mamince a tatínkovi trochu přibrat a povyrůst. Domů jsem se podíval po dlouhých 111 dnech od mého příchodu na svět. Párkrát jsem pozlobil doktory, kteří museli bojovat o můj život,... vždy se jim ale povedlo vrátit mě zpět do náručí mé maminky. Prodělal jsem krvácení do mozku, kvůli tomu mám dětskou mozkovou obrnu, zlobí mě obě nožičky a pravá ručička. Taky toho ještě moc nenamluvím.

Asi v roce a půl jsem trochu vystrašil mámu, špatně jsem zvládl očkování. Musel si pro mě k nám domů přiletět vrtulník, kterým jsem se zase dostal na dlouhou dobu do nemocnice.

Dnes jsou mi čtyři roky a chtěl bych dělat spoustu věcí jako můj táta nebo jako starší bráška Daniel, ale nejde mi to, ať se snažím sebevíc. S maminkou každý den několikrát cvičím,...moc bych si přál jet do Lázní Klimkovice, jsou tam odborníci, kteří by mě mohli pomoct zbavit se invalidního vozíčku.

Věřím, že jednou TAKY BUDU CHODIT!!!

Děkujeme za jakoukoliv pomoc.

Dobrým skutkem pro Nicolase Fagulce je finanční dar ve výši 50 000 Kč na uhrazení měsíčního léčebného programu „ Klim therapy" v Sanatoriích Klimkovice.

Tereza Fagulcová
Pamětice 38
Letovice 679 61
Telefon: 776 190 710

Přihlášení k odběru novinek klienta: Nicolas Fagulec.

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 46 500 Kč

    Lukáš Brothánek 01.12.2015
  • 3 500 Kč

    Rezerva DS 2015 26.10.2015

Díky všem, darovali jste již celkem 50 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.