Seznam dárců

  • 60.665 Kč Narozeniny DN 10.5.2022
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 60.665 Kč.

Vážení dárci,

žádám o pomoc za svojí dcerku Pavlínku, která je ve svém světě šťastná a to jen díky rehabilitacím, na které nám můžete přispět i Vy. Udělejte, prosím, dobrý skutek a umožněte jí aspoň pár měsíců pilně cvičit.

 „Ahoj, jmenuji se Pavlínka a jsou mi 3 roky. Moje problémy začaly těsně po narození a musela jsem pilně cvičit Vojtovu metodu. Po prvním roce života se moji mamince zdálo divné, že pořád držím pěstičky na rukou a vzala mě k paní neuroložce. A tím se náš život otočil o 180 °. Začal nám kolotoč vyšetření a rehabilitací. A postupem času jsem se přestala dívat, na co maminka ukazuje, co mi povídá a uzavřela jsem se ve svém světě. První diagnóza zněla autismus.

Paní doktorka mě také poslala na genetické testy, které ještě stále nemáme kompletní, ale už teď víme, že mám vzácnou geneticky danou PMS Phelan McDermid syndrom, kvůli které mám problémy s opožděným psychomotorickým vývojem, těžkou hypotonii, autismem a zřejmě i mentální retardací. Ke všem mým problémům patří špatná motorika. Chodím jen po špičkách, kvůli tomu mám také ortézy, které špatně snáším. Maminka s tatínkem dělají maximum, abych se ve svém světě měla co nejlépe.“

Naše Pavlínka má vzácný mikrodeleční syndrom a rehabilitace v centru Arcada ji hodně pomáhají. Díky nim je Pavlínka více kontaktní a lépe chodí, na to jsme se zaměřili. Pája miluje snoezelen prostředí, ve kterém se cítí moc dobře, a my bychom jí moc rádi v těchto terapiích podpořili, aby se i dál zlepšovala.

Rehabilitace jsou velmi finančně náročné, měsíčně stojí víc jak 12 tisíc. Z rodinného rozpočtu si to nemůžeme dovolit a pojišťovna nám nic neproplácí.

Ze srdce děkujeme za pomoc.
Čižnárovi

Dobrým skutkem pro Pavlínku Čižnárovou je finanční dar ve výši 60 665 Kč na náklady pravidelných rehabilitací v Centru Arcada v Ostravě.

Petra Čižnárová
Orlová
Tel: 605838132

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz