Seznam dárců

  • 40.000 Kč Petr Hrubý 20.6.2020
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 40.000 Kč.

Tuto sbírku naplnily dary z narozeninové oslavy Dariny S. Všem dárcům děkujeme!

Radovánek se od narození vyvíjel trochu pomaleji než jiné zdravé děti a v jeho půl roce mu lékaři zjistili tuto hroznou a nevyléčitelnou nemoc, která způsobuje postupné ochabování a ztrátu svalstva, kdy chlapci kolem 10 roku usedají trvale na invalidní vozíček, protože jsou svaly už velmi slabé a neunesou váhu těla. Radovan už před časem ztratil možnost chůze a samostatného pohybu. Kvůli oslabení svalů si syn už sám z lehu nesedne a ze sedu už nevstane. Ve všem co dělá, potřebuje pomoc.

Přesto neztrácí radost ze života, protože na procházky a výlety používáme invalidní vozíček. Radovan si velice rád čte, převážně encyklopedie, miluje historii a dobrodružné filmy. Má rád vodu a bazény všeho druhu. Velice dobře se učí.

I přes pravidelné protahování a ortézování se synovi neustále zkracují šlachy, z toho důvodu jsme se rozhodli pořídit pro syna vertikalizační stojan, který takto nemocným dětem pomáhá k pasivnímu protahování šlach, správnému fungování organismu a má pozitivní vliv na vnitřní orgány. K dalším přínosům patří i prevence zápalu plic a zlepšení kardiovaskulárního systému.

Bohužel je tato pomůcka velmi nákladná a mimo naše finanční možnosti. Její cena je
90 000 Kč. Touto cestou bych chtěla poprosit o částečný příspěvek na pořízení vertikalizačního stojanu Baffin Trio, který mu velice pomůže. Podařilo se nám zajistit
50 000 Kč, v této chvíli nám chybí ještě 40 000 Kč.

Za jakoukoliv výši příspěvku budeme moc vděční. Jako všichni rodiče nemocných dětí, chceme, abychom mohli synovi co nejvíce ulehčit jeho život a hlavně co nejvíce zpomalit progresi. Přejeme si, aby byl šťastný i přes vážné onemocnění.

Emilie Dluhošová

Dobrým skutkem pro Radovana Dluhoše je finanční dar ve výši 40 000 Kč
na doplatek vertikalizačního stojanu Baffin Trio.

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz