Seznam dárců

  • 500 Kč 1% dárci Broker Consulting 2.6.2021
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 500 Kč.

Sebastiánek se narodil v červnu 2014. Vyvíjel se jako všechny ostatní děti s tím rozdílem, že nemluvil. Krátce před jeho 3. narozeninami jsem z vlastní iniciativy vzniklou situaci začala řešit objížděním všech dostupných odborníků.

Díky pomoci dárců Dobrého skutku jsme se mohli v minulém roce zúčastnit diagnostického pobytu na logopedické klinice v Brně. Vzhledem k tomu, že je od nás Brno 2,5 h cesty, nám velmi vyhovovalo, že jsme se mohli na týden ubytovat přímo v zařízení kliniky. Pobyt Sebíkovi velmi prospěl. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a Sebík podstoupil test Ados2, který mu potvrdil autismus.

Nejvíc se mu zde líbila logopedie. Paní logopedka to s dětmi velmi dobře uměla. Vyzkoušel si kyslíkovou terapii, biofeedback, měl ergoterapii, perličkovou koupel a fyzioterapii. Všechno pod jednou střechou.

Tento rok máme možnost jet na takový pobyt, ale na 14 dní. Věřím, že taková intenzivní terapie by mému synovi velmi pomohla. Jako matka samoživitelka si ale nemohu dovolit pobyt uhradit.

Tento půlrok je pro mého syna naprosto rozhodující. V září má nastoupit do školy. To, zda se zařadí do běžné základní školy s asistentem, nebo do speciální školy, myslím, rozhodne o jeho budoucím životě.

Děkuji Vám předem za pomoc a pochopení naší situace.

Se srdečným pozdravem
Šárka S., maminka Sebastiánka

Dobrým skutkem pro Sebastiánka Radimského je finanční dar ve výši 40 970 Kč na úhradu 14 denního logopedicko rehabilitačního pobytu na klinice LOGO v Brně.

Šárka S.
Pardubice
Tel: na dotaz v Dobrém skutku

Sebastian

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz