Naši klienti
100%

24 879 Kč

24 879 Kč

Účel sbírky: logopedicko-rehabilitační pobyt

Sebastian Radimský V

Ve spolupráci s Boxing Poděbrady a Manažerskou extraligou boxu jsme pomohli Sebastianovi sehnat peníze na úhradu týdenního logopedicko-rehabilitačního pobytu na klinice LOGO v Brně.

Vážení dárci,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc s financováním speciálního logopedického pobytu pro mého osmiletého syna Sebastiana.


Sebastiánek se narodil v červnu 2014. Vyvíjel se jako všechny ostatní děti s tím rozdílem, že nemluvil. Krátce před jeho 3. narozeninami jsem z vlastní iniciativy vzniklou situaci začala řešit objížděním všech dostupných odborníků.


Díky pomoci dárců Dobrého skutku jsme se mohli v minulém roce zúčastnit diagnostického pobytu na logopedické klinice v Brně. Vzhledem k tomu, že je od nás Brno 2,5 h cesty, nám velmi vyhovovalo, že jsme se mohli na týden ubytovat přímo v zařízení kliniky. Pobyt Sebíkovi velmi prospěl. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a Sebík podstoupil test Ados2, který mu potvrdil autismus.

Nejvíc se mu zde líbila logopedie. Paní logopedka to s dětmi velmi dobře uměla. Vyzkoušel si také kyslíkovou terapii, biofeedback, měl ergoterapii, perličkovou koupel a fyzioterapii. Všechno pod jednou střechou.

Máme možnost znovu jet na tento pobyt a rádi bychom jí využili. Takto intenzivní terapie synovi velmi pomáhá, ale pro mě, jako matku samoživitelku, je složité pobyt uhradit.


Děkuji Vám předem za pomoc a pochopení důležitosti naší situace.

Se srdečným pozdravem
Šárka, maminka Sebastiánka


Dobrým skutkem pro Sebastiánka Radimského je finanční dar ve výši 24 879 Kč na úhradu týdenního logopedicko rehabilitačního pobytu na klinice LOGO v Brně.


Šárka S.

Pardubice

Telefonický kontakt je k dispozici v kanceláři DS.

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 21 879 Kč

    Galavečer Boxing Poděbrady a MEB 14.11.2022
  • 3 000 Kč

    Dary pro Sebastiana - Galavečer Poděbrady 13. 11. 12.10.2022

Díky všem, darovali jste již celkem 24 879 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.