Seznam dárců

  • 60.000 Kč Křest kalendáře LE & CO šunky

    Křest kalendáře

    16.1.2017
  • Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu.
    Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.

  • Díky všem, darovali jste již celkem 60.000 Kč.

Dobrý den,

jsem maminka samoživitelka a obracím se na vás s prosbou o finanční příspěvek na léčbu mého syna.

Tomášek se narodil o tři měsíce dříve (25.5. 2013).  Poprvé se otočil na bříško a začal se plazit po cca 4 měsících opravdu velké dřiny s Vojtovou  metodou. Na čtyři se poprvé dostal ve dvou letech.  

Tomášek je neuvěřitelně veselé, vnímavé dítě. Komunikuje a reaguje bez problémů (možná i lépe než jiné zdravé děti). Všemu rozumí, krásně si hraje a dokonce umí i perfektně hrát na city J. Je strašně trpělivý a jelikož jsem hodně důsledná, co se týče cvičení, zažil si se mnou opravdu krušné chvíle. Nicméně, díky nim teď začíná lézt po čtyřech – střídat nožičky,  což ještě před asi rokem považovali všichni za nemožné. Dnes už fyzioterapeutka začíná mluvit o chůzi (obcházení nábytku v létě příštího roku). To je pro nás opravdu veliká motivace.

Od narození jsem s Tomáškem sama, tatínek o něj nejeví zájem a tak mě tíží i vědomí, že dítě, které se snaží o pohyb a je jinak bez problémů, má kvůli nedostatku financí přijít o šanci na normální život, včetně chůze.

O to větší odměnou pro mě bylo, když nám paní primářka po prohlídce Tomáška řekla, že šance na normální chůzi je velká. Že pokud absolvujeme měsíční rehabilitaci, s velkou pravděpodobností (na 90%)  „prorazíme“ křížený model a od něj je už k chůzi kousíček, jak vím od fyzioterapeutky.

Měsíční rehabilitace, kterou Tomášek potřebuje, vyjde na 60 000 Kč. Pojišťovna ji nehradí a já nejsem schopná takovouto částku jakkoliv našetřit ...

Pro mě jako pro mámu je nejhorší bezmoc. Vidím dítě, které by z kočárku nejraději uteklo, když vidí jiné dítě na kole nebo koloběžce. A vím, že sama a bez finanční pomoci to nedokážu.

Za každou pomoc děkuji.

S pozdravem maminka

Jelena Vlková

Dobrým skutkem pro Tomáška a jeho rodinu je 60.000 Kč na rehabilitaci v centru Axon Praha.

Jelena Vlková

Praha

Tel: 702184474

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz