Naši klienti
100%

24 000 Kč

24 000 Kč

Účel sbírky: Rehabilitační pobyt

Vašík Pospíšil II

Vážený dobrý skutku, vážení dárci, obracíme se na Vás s prosbou o finanční pomoc při získání prostředků na rehabilitační pobyt pro našeho syna Vašíka.

Náš syn Vašík je postižený dětskou mozkovou obrnou – kvadruspastická forma. Vašík se narodil ve 30. týdnu těhotenství v červnu 2007. Od malička s Vašíkem doma intenzivně cvičíme, navštěvujeme rehabilitace, lázeňské pobyty a hipoterapii. Pro zlepšení Vašíkova stavu věnujeme veškeré úsilí. V roce 2009 Vašík podstoupil operaci strabismu a v roce 2013 dekompresi kyčelních kloubů. Po této operaci jsme se vrátili prakticky na začátek veškerého snažení, protože Vašík musel mít po dobu šesti týdnů sádrové dlahy na celých dolních končetinách. Po sundání dlah jsme do půl roku absolvovali rehabilitační pobyt v Adeli. Zde absolvoval intenzivní fyzioterapii, podpůrné procedury a pobyt v hyperbarické komoře. Tento pobyt Vašíkovi velice pomohl zlepšit pohybové schopnosti. Proto se snažíme získat finance, na další rehabilitační pobyt, kde by se mohl Vašík dále zlepšovat.

Vašík je i přes svoji diagnózu velice veselý a chytrý hoch. Rád si hraje s různými hračkami, dokonale ve svém věku ovládá počítač a vždy se snaží novou věc dokonale prozkoumat. V současnosti navštěvuje první ročník základní školy v integraci, kde se mu i přes velké pohybové problémy velice daří. Ve výuce mu pomáhá asistentka a s její pomocí zvládá téměř veškeré učivo prvního ročníku zdravých dětí. Vašík do školy chodí velice rád a vždy se těší na další a nové informace, které ve škole získá.

Snažíme se Vašíka co nejvíce podporovat a zajišťovat jak mentální, tak pohybový rozvoj.

Děkujeme Dobrému skutku a všem případným dárcům za jakoukoli finanční pomoc.
Rodiče s Vašíkem.

Dobrým skutkem pro Vašíka Pospíšila je finanční dar 24 000 Kč na rehabilitační pobyt Adeli v Piešťanech.

Václav Pospíšil
Hradec nad Svitavou
Telefon: 736 770 780

Přihlášení k odběru novinek klienta: Vašík Pospíšil II.

Tato sbírka byla naplněna

Kdo nás podpořil

  • 23 000 Kč

    Lukáš Brothánek 01.12.2015
  • 1 000 Kč

    Rezerva DS 2015 10.11.2015

Díky všem, darovali jste již celkem 24 000 Kč!

Symbol hvězdičky (*) informuje, že dar dosud není na našem účtu. Pokud jej neobdržíme do měsíce po záznamu daru, bude tento smazán a odečten.