• Aktuality
  • /
  • 18.09.2023

Happy Cup potvrdil pravdivost svého názvu

V sobotu 9. září 2023 se ve Veselí nad Lužnicí konal 3. ročník benefiční hokejové exhibice. Organizátoři si jako cílové příjemce charitativních darů účastníků a diváků vybrali dvojčata Vedralovy (22), jejichž maminka má doslova všeho dvakrát. O oba syny s mnoha zdravotními hendikepy se stará sama, což je už samo o sobě na vyznamenání.

Organizátoři se proto rozhodli vybrat peníze na pomůcky, které by jí péči o dospělé syny usnadnily. Celý Happy Cup dostál svému názvu a skončil šťastně. Vybraná částka zdaleka předčila všechny smělé plány – vybralo se  
426 250 korun!  
Děkujeme organizátorům, divákům i hokejovým účastníkům exhibice za jejich nasazení a připojujeme i poděkování jednoho z organizátorů samotných:  

Jménem realizačního týmu Happy Cupu bych rád poděkoval všem dárcům, kteří se zapojili do finanční sbírky na pomoc rodině Vedralů z Veselí nad Lužnicí.  
Částka, kterou se díky Vám podařilo vybrat - 426 250 Kč - je ohromující a předčila veškerá očekávání.  

Sbírka by nebyla možná bez z.s. Dobrý skutek, který poskytl svůj transparentní účet a potřebný servis. Velké dík patří rovněž účastníkům akce a také návštěvníkům a váženým hostům, kteří přišli a svou přítomností vytvořili přátelskou atmosféru, která celý Happy Cup provázela.  
Za Happy Cup
Richard Domitrek