• Aktuality
  • /
  • 13.06.2024

Poděkování: Artur Sabo II

Dobrý den,
tímto způsobem bych chtěl poděkovat Dobrému skutku a dárci, projektu DAKAR MOBILEM , díky kterému jsem mohl absolvovat rehabilitaci v CENTRU HÁJEK, z.ú.

Byl to můj třetí kurz intenzivní terapie TheraSuit v Centru Hájek, z.ú. Jsem moc spokojený, protože byl jsem dlouhodobě nemocný, tak můj fyzický stav se hodně zhoršil. Nemohl jsem vstát z vozíku, co jsem před tím dokázal. Nutně jsem potřeboval rehabilitaci.

Procedury, které jsem tam absolvoval: termoterapie, masáže, rašelinové zábaly, vodoléčbu, synergické reflexní terapie, vibramoov, motomed, individuální LTV (1 hod 45 min), ergoterapie a speciální pedagogiku, laser. Na ergoterapii jsem hodně cvičil jemnou motoriku.  

Cítím se líp, začal jsem více používat levou ruku. Pro mě bylo i je důležité se naučit správně držet zpevněné tělo při různých pohybech a fyzioterapeuti mně při cvičeních pomáhali a ukazovali, jak mám cvičit, co mám dělat. Cvičení byli náročné a rychle jsem se unavil, ale dokázal jsem to😊. Vím, že na mne čeká dlouhá cesta, ale jsem připravený. Bylo to složité a obtížné, ale jsem se moc snažil a jsem šťastný, že mohl jsem podstoupit rehabilitaci.   

Mockrát Vám děkuji, že jste mi umožnili absolvovat tento rehabilitační pobyt v Centru Hájek, z.ú.
Přeji Vám Vašim blízkým hodně zdraví a dobré nálady.    
S pozdravem
Artur Sabo