Anička Šmídová

Vážené sdružení, jmenuji se Alena Šmídová, bytem Veselí nad Moravou A jsem maminkou desetileté dcery Aničky Šmídové, která je tělesně postižená. Obracím se na Vás s žádostí o příspěvek na rehabilitační léčbu Klim-therapy.

Anička je veselá, živá a společenská dívenka. Navštěvuje třetí třídu základní školy. Po předčasném porodu má dětskou mozkovou obrnu, spastickou s postižením dolních končetin. Její pohybový vývoj je opožděný. V jednom roce, kdy zdravé dítě začíná chodit, se Anička dokázala pouze plazit. Ve třech letech se poprvé u opory postavila. V šesti letech po ortopedické operaci začala chodit za pomocí berliček nebo používá invalidní vozíček. Je velmi snaživá a cílevědomá. Aby byla schopná chůze je potřeba intenzívni rehabilitace. S dcerou denně cvičíme, jezdíme na rehabilitaci, do lázní a právě letos v únoru při pobytu v lázních v Klimkovicích jsme měly možnost se seznámit s metodou KLIM-THERAPY. Aničce bylo umožněno, aby si dvě cvičení vyzkoušela, a já jsem byla velmi překvapena účinkem cvičení a to je právě důvod proč jsem si dovolila vaši organizaci oslovit.

KLIM-THERAPY je nová rehabilitační metoda, která přispívá ke zlepšení nejen fyzických, ale také mentálních schopností dítěte a docílení lepší soběstačnosti. Tato metoda ale není hrazena zdravotní pojišťovnou. Léčebný program KLIM-THERAPY na dobu 4 týdnů stojí od 87 790 Kč. Uhradit tuto částku je dle naší finanční situace nemožné. Jelikož dcera vyžaduje zvýšenou péči, rodinu zabezpečuje finančně pouze manžel.

Moc Vás prosím o zvážení mé žádosti. Byla bych vděčná za jakoukoliv částku, která by nám umožnila tuto léčbu Aničce uhradit.

Mockrát vám děkuji za Aničku i za sebe.
Alena Šmídová

Dobrým skutkem pro Aničku Šmídovou a její rodiče je finanční dar 40 000 Kč na úhradu nákladů rehabilitačního programu Klim-therapy v Klimkovicích.

Alena Šmídová
Veselí nad Moravu
Telefon: 723 289 328

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz