David Souček II

Rádi bychom Vás oslovili jménem našeho čtyřletého syna Davídka, který svádí boj s dětskou mozkovou obrnou. Náš syn Davídek se narodil předčasně v sedmém měsíci těhotenství společně s bráškou Martínkem.  Martínek měl problémy se srdíčkem, které se vyléčily, ale Davídek musel hned od počátku bojovat s různými zdravotními komplikacemi, především dětskou mozkovou obrnou.
Veškerý čas trávíme se syny. Neustále se snažíme Davídka rozvíjet, hrát si s ním, učit ho novým věcem a rozvíjet ho. Je to ale vše dost časově, psychicky ale i finančně náročné. 
Aby náš syn mohl dokázat více, je vždy potřeba plno rehabilitací, speciálních pomůcek, lázní apod. Ne vše je vždy hrazeno zdravotní pojišťovnou.
Davídka letos čeká náročná operace obou nožiček v Motole, protože se mu bortí klenby nohou. Bude se muset znovu naučit držet rovnováhu a chodit.
Absolvovali jsme už 3 pobyty v Jánských Lázních, chodili na rehabilitace v Příbrami i do Alky, též jsme byli na pobytu v Arpidě, ale žádný pobyt nám nepomohl tak, jako ten jeden v Adeli. Po jednom pobytu syn udělá sám 4 kroky.
Snažíme se pro Davídka dělat maximum, co je v našich silách a finančních možnostech. Naším velkým přáním je, aby se Davídek jednou postavil na vlastní nohy, mohl si hrát na dětském hřišti, chodit do školy, sportovat a užívat si život a ne být odkázán na cizí pomoc. 

V závěru bychom Vám rádi poděkovali za Váš čas při čtení našeho příběhu.

Za Davídka Vám předem děkují matka Lenka Gruberová Součková s manželem Martinem Gruberem.
 
Rodině Davídka Součka se podařilo získat prostředky od jiné organizace. Finančním darem zůstává nashromážďěná částka 23 000 Kč. 
 
Dobrým skutkem pro Davídka Součka je finanční dar 58 000 Kč na částečnou úhradu nákladů rehabilitačního pobytu v Adeli medical center Piešťany.
 
 
Lenka Gruberová Součková
Příbram
Telefon: 721 839 502

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz