Pavel Hrabáček

Tímto dopisem bych chtěl požádat o pomoc s financováním nového mechanického invalidního vozíku, který bych nutně potřeboval, neboť splňuje důležitá kritéria z hlediska mého zdravotního stavu. Od dětství jsem imobilní, moje diagnóza je složitá -  těžká paraparéza (ochrnutí) dolních končetin, paréza levé horní končetiny, deformita páteře a pánve a s tím spojené problémy.

Ten mám proto, že žiji v místě, kde je nerovný a kopcovitý terén (cestou na nákup potravin zdolávám svah s přibližně 12 stupňovým sklonem). Elektrický vozík má však své nevýhody. Je těžký a složitěji se s ním manipuluje v malých prostorách (koupelna apod.). Nelze ho skládat, a tudíž ho nemohu používat při cestování autem. Právě z těchto důvodu bych potřeboval mechanický vozík.
 
Nový mechanický vozík, který jsem si vybral, je speciálně upravený na jednu a částečně na obě ruce a také plně variabilní (nastavitelnost sedu, stupaček, úhlu kol kvůli stabilitě apod.) Díky svým parametrům (je malý, lehký a skládací) mi umožní také cestovat autem.

Snažím se být soběstačný, bydlím v bezbariérovém bytě a z větší části se o sebe starám sám. Ačkoli žiji sám, samotu nemám rád. Nejlépe se cítím ve společnost své rodiny a kamarádů. Mám rád hudbu, zábavu a společnost. Mým velkým koníčkem je i sport, kterému se věnuji nejen pasivně (sleduji hokej, fotbal, lyžování, atletiku…), ale také aktivně (hraji stolní tenis, dříve jsem se věnoval ragby).

S novým mechanickým vozíkem budu moci zase řídit své speciálně upravené auto, což mi umožňuje např. příležitostně pracovat, pravidelně navštěvovat lékaře nebo se setkávat s rodinou a přáteli, a tím i plnohodnotně žít.

S poděkováním Pavel Hrabáček

Pan Hrabáček má finanční příslib 62 000 Kč z jiných zdrojů. Do celkové pořizovací ceny schází částka 36 668 Kč.

Dobrým skutkem pro Pavla Hrabáčka je finanční příspěvek ve výši 36 668 Kč na zakoupení nového speciálně upraveného mechanického vozíku.

Pavel Hrabáček
Ostrava - Dubina
Telefon: 603 107 157

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz