Poděkování: Matěj Veselý

Rádi bychom vám všem dárcům do Dobrého skutku za celou naší rodinku upřímně a s vděčností poděkovali za projevenou sounáležitost, solidaritu a štědrost, bez níž bychom jen stěží zvládli všechny ty potřebné kroky a rozhodnutí, které jsme učinili i s vaší podporou. Moc si toho vážíme a jsme na to hrdí.

Co se za tu dobu v Matýskově životě odehrálo, jsme podrobně zdokumentovali na jeho stránkách, které mají nově vlastní doménu - veselymatej.cz.

Na důkaz toho, že naše společné úsilí má opravdu smysl a veškerá podpora je plnohodnotně využita, jsme krom pravidelných Aktualit přidali také přehledné sumarizace za každý uplynulý rok v podobě ucelených Přehledů, včetně posledního, byť jen za jeho dosavadní část. Je zde zřetelně vyčísleno, jak s obdrženými prostředky bylo naloženo, co se všechno v daném období odehrálo a hlavně jaké jsou Matýskovy reálné pokroky. Jsme přesvědčeni, že děláme pro našeho Matýska to nejlepší, vidíme ty obrovské i postupné změny, jeho radost z každé nové dovednosti a zářící oči. Však posuďte sami a Prohlédněte si obrazovou sekci.

Také nesmíte chybět v naší čestné "síni slávy", kterou uvádíme v části Partneři.

Ještě jednou moc děkujeme, přejeme vám krásné barevné podzimní dny a srdečně vás za celou Matýskovu rodinu zdravíme :o)

Jirka Veselý

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz