Poděkování: Sofie Vondrušková

Vážení, dovoluji si tímto velice poděkovat za přijetí a vyřízení mé žádosti o poskytnutí finančního daru pro moji dceru Sofii Vondruškovou, díky němuž má krásný nový elektrický vozík značky ichor MC 3 od firmy MEYRA.

Vaše pomoc pro mě opravdu hodně znamená, jelikož Sofie je plně imobilní dívka, která již své nohy k chůzi nepoužívá. Sofí je 17 let a kola na vozíku pro ni znamenají to, co nohy pro zdravého člověka. Sofie se na vozíku pohybuje nejen ve škole, ale i na procházkách, v lese, na horách, kde mechanický vozík je naprosto nevyhovující. Jako doprovod u Sofie již občas nemám sílu např. na vytlačení do kopců a následné brždění z kopců dolů, tak aby Sofie nedopatřením neujela a nestal se úraz. S elektrickým vozíkem se Sofí dostane tam, kde ještě nebyla. A další přidaná hodnota – doprovázející člověk bude mít na tváři vždy úsměv namísto vlhkého potu stékajícího po tvářích i celém těle (tedy v případě, že Sofí nenastaví rychlost 7 ).

Pro každého člověka ať zdravého či nemocného - pohyblivost udává kvalitu života a tento vozík je ušitý Sofii přímo na míru, tak aby se mohla sama pohybovat, dojet si tam kam potřebuje. Finančním přispěním na invalidní vozík jste Sofii zdravotně, ale i sociálně (kvalita života) velice pomohli.

Ještě jednou Vám všem velice děkuji - lidem, kteří přispívají na pomoc rodinám, jako je ta naše. Jste opravdu úžasní.

V příloze dopisu vám zasílám veškeré doklady, které jsou nutné k uzavření žádosti. V případě, že budete potřebovat doložit další věci, prosím napište mi.

Přeji Vám všem krásné podzimní dny.
S úctou

Markéta Vítková

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz